Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

21.02.2024 Eestimaa sünnipäeva tähistamine Taime Lasteaias.

Taime Lasteaed tähistas Eesti Vabariigi 106. aastapäeva ootuses juba paar päeva varem riigi sünnipäeva. 21.02.2024 ennelõuna peeti Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud Taime Lasteaia pidu. Pidu algas hümniga. Kontserdil laulsid lapsed kodust, loodusest ja Eestimaast. Samuti esineti temaatiliste luuletustega ja tantsudega. Vaatamata oma vanusele, teavad lapsed selle peo tähtsust ning valmistusid tõsiselt. Kõik lasteaia ruumid ja rühmad olid kaunistatud rahvussümboolikaga, kõigil olid pidulikud riided seljas. Lastele üllatuseks oli etendus "Põhjamaa poiss", teksti koostas õpetaja Marika Johanson, kuid innustajaks oli Toomas Nipernaadi (1928) autor August Gailit. Näitlejad olid õpetajad ja meie armsad Tallinna Kunstigümnaasiumi õpilased Aleks ja Maria. Suur tänu meie lastele, õpilastele ja õpetajatele sellise imelise peo eest.

14.02.2024 Sõbrapäev Taime Lasteaias.

14. veebruaril Taime Lasteaias toimus sõbrapäev. Peo korraldajad Jelena ja Valeria pakkusid lastele erinevaid laule, tantse ja mänge. Tralli, lõbu ja lusti jagus kõigile! Pidu toimus ilusas saalis, koos pidasid pidu Sinilille ja Kelluke ning Päevalille ja Meelespealille rühmade lapsed. Üritus toetas lasteaia väärtusi, ehk sõprus, hoolivus, abivalmidus. Rõhutasime ka multikultuursust ja erinevuste ritastamist. Suur tänu peo korraldajatele ja rühmaõpetajatele selle toreda ürituse läbiviimiise eest! Armsad lapsevanemad, soovime teile parimat sõbrapäeva!

13.02.2024 Lasteteater Rõõmulill Taime Lasteaias etendusega "Mirell peab Eesti sünnipäeva".

13.02.2024 külastas Taime Lasteaeda Lasteteater Rõõmulill etendusega “Nõiatüdruk Mirell peab Eesti sünnipäeva”. Lugu räägib nõiatüdruk Mirellist ja tema kassist Pätuliisist. Kuna neil on igav mõtleb Pätuliis välja uue mängu, aga ta vajab selleks aardekaarti. Mirell leiabki kapi otsast kaardi. Kuid selgub, et see ei ole aardekaart, vaid Eesti maakaart. Mirell tahab Eestist rohkem teada ! Etenduses said lapsed koos Mirelliga tutvuda Eesti hümni, rahvariiete, rahvuskala ja rahvuslinnuga ning kõige lõppu tantsida veel kaerajaani. Etendus oli meeleolukas, kuhu lapsed olid kaasatud kaasa mõtlema ja tegutsema. Etendus oli vaheldusrikas, huvitav ja hariv.
kampsun.jpg

Sooja kampsuni päev 2024 Taime Lasteaias.

Sooja kampsuni päev on juba traditsiooniline Taime Lasteaias. 01. veebruaril keerasime lasteaias kütet vähemaks ja panime selga soojad kampsunid. Rühmades toimusid vestlused energiast, kust energia tuleb ja kuidas saab energiat säästa. Soojad riided aitavad enda energiat hoida. Käed annavad sooja, ning kõige toredam Taime Lasteaia kampsun oli kootud- meisterdatud laste kätte abil.
419280180_879073710864581_5063413678137202298_n (1).jpg

Digikoristusnädal 2024 Taime Lasteaias

Digikoristusnädal 2024 toimus 22.-28.01.2024. Taime Lasteaia meeskond loomulikult osales selles toredas nädalas. Digiprügi koristamine on puhas töö – ohtlikke jäätmeid tavaliselt ei teki, hoopis suur hulk vaba mälu tuleb juurde, kuhu hakata uusi andmeid koguma https://www.tartuloodusmaja.ee/digikoristusnadal2024/
Eelkool.jpg

Taime Lasteaia eelkooli programm 2024.

Taime Lasteaia eelkooli programm 2024 on tasuta programm, mis on suunatud Taime Lasteaia lastele, kes alustavad kooliteed sügisel 2024. Eelkooli õppetöö toimub 1 kord nädalas. Korraga õpib koos maksimaalselt 10 last.

18.01.2024 Päevalille rühma vanemad lapsed külastasid Sõle raamatukogu.

18.01.2024 Päevalille rühma vanemad lapsed külastasid Sõle raamatukogu. Lastele oli pakutud väga huvitav õppetund teemal "Raamatud on meie sõbrad". Lapsed hea meelega osalesid õppetunnis ja viktoriinis ning julgelt vastasid küsimustele. Lasteaia mudilastele õppekäik väga meeldis! Oli põnev ja huvitav! Täname Sõle raamatukogu hea koostöö eest!