Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna kommunikatsioon

Võta ühendust:

Kommunikatsiooniosakonna üldine e-post: kommunikatsioon@tallinnlv.ee  

Kirsti Ruul, kommunikatsioonidirektor
+372 508 8313, Kirsti.Ruul@tallinnlv.ee

Margit Tamm, kommunikatsiooniosakonna juhataja 
+372 640 4755, +372 526 9629, Margit.Tamm@tallinnlv.ee

Kristiina Rossman, meediajuht (venekeelne suund) 
+372 640 4221, +372 528 0378, Kristiina.Rossman@tallinnlv.ee

Leini Jürisaar, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (eestikeelne suund)
+372 6404437, +372 5669 0669, Leini.Jyrisaar@tallinnlv.ee 

Ott Heinapuukommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (eestikeelne suund)
+372 6404168, +372 5665 9980, Ott.Heinapuu@tallinnlv.ee 

Ksenia Laine, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (venekeelne suund)
+372 640 4160, +372 524 7238, Ksenia.Laine@tallinnlv.ee 

Maria Posledovakommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (venekeelne suund)
Maria.Posledova@tallinnlv.ee 

Kati Niin, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (ingliskeelne suund)
+372 5563 2910, Kati.Niin@tallinnlv.ee  
 

Tallinna Linnavolikogu Kantselei 

Kris Süld, avalike suhete nõunik
+372 694 3219, +372 5343 5232, Kris.Syld@tallinnlv.ee 

Haabersti Linnaosa Valitsus          

Elina Rannaste, avalike suhete nõunik
+372 640 4853, +372 5391 6305, Elina.Rannaste@tallinnlv.ee

Tallinna Kesklinna Valitsus           

Toomas Pirn, avalike suhete nõunik  
+372 645 7229,  Toomas.Pirn@tallinnlv.ee 

Kristiine Linnaosa Valitsus

Liina Lelmiavalike suhete nõunik
+372 645 7117, liina.lelmi@tallinnlv.ee

Lasnamäe Linnaosa Valitsus         

Kati Karussaar, avalike suhete nõunik 
+372 645 7739, kati.karussaar@tallinnlv.ee

Mustamäe Linnaosa Valitsus         

Oksana Talisainen, avalike suhete peaspetsialist      
+372 645 7521, oksana.talisainen@tallinnlv.ee  

Nõmme Linnaosa Valitsus  

Andra Roosa, avalike suhete nõunik    
+372 645 7344, andra.roosa@tallinnlv.ee

Pirita Linnaosa Valitsus     

Merike Pinn, avalike suhete nõunik
+372 645 7629, +372 505 4894, Merike.Pinn@tallinnlv.ee 

Põhja-Tallinna Valitsus      

Violetta Lanman, avalike suhete nõunik 
+372 645 7012; +372 58116499, Violetta.Lanman@tallinnlv.ee 

Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

Meeli Hunt, avalike suhete peaspetsialist    
+372 515 4135, Meeli.Hunt@tallinnlv.ee  

Tallinna Haridusamet

Pirgit Pedaja, kommunikatsiooni peaspetsialist
  

Tallinna Linnatranspordi AS        

Olga Polienko, kommunikatsioonijuht      
+372 5385 3665, olga.polienko@tlt.ee

     

Viimati muudetud 29.06.2022