Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna linna äriühingute nõukogude ja juhatuste koosseisud

(100% aktsiatest kuulub Tallinna linnale)

Aktsiaselts Tallinna Linnatransport

(nôukogul on 3-7 liiget)

Äriühingu juhatuse liige ja e-posti aadress:

Lennart Viikmaa   lennart.viikmaa@tallinnlt.ee 

Äriühingu nõukogu esimees ja liikmed, nende ametinimetused ja e-posti aadressid:

Andrei Novikov    Tallinna abilinnapea  andrei.novikov@tallinnlv.ee  
Igor Kravtšenko Riigikogu liige igor.kravtsenko@riigikogu.ee 
Grigori Parfjonov Tallinna Transpordiameti
arengusektori liiklusekspert     
grigori.parfjonov@tallinnlv.ee 
Lauri Laats Mustamäe linnaosa vanem lauri.laats@tallinnlv.ee 
Anto Liivat Sihtasutuse Estonian Business
School bakalaureuseõppe juht 
anto.liivat@gmail.com 
Toivo Tootsen    


Aktsiaselts Tallinna Soojus

(nõukogul on 3-7 liiget)
Äriühingu juhatuse liige ning e-posti aadress:

Kalle Klandorf        kalle.klandorf@soojus.ee    

Äriühingu nõukogu esimees ja liikmed, nende ametinimetused ja e-posti aadressid:

Vladimir Svet Tallinna abilinnapea vladimir.svet@tallinnlv.ee 
Jevgeni Ossinovski Tallinna Linnavolikogu esimees jevgeni.ossinovski@tallinnlv.ee 
Vladimir Velman Tallinna Linnavolikogu liige vladimir.velman@tallinn.ee 
Kirill Klaus Tallinna Linnavolikogu liige kirill.klaus@gmail.com  
Jelena Kalbina  Tallinna Linnavolikogu aseesimehe nõunik jelena.kalbina@tallinnlv.ee 
Larissa Novožilova    


Aktsiaselts Tallinna Linnahall

(nôukogul on 3-7 liiget)

Äriühingu juhatuse liige ning e-posti aadress:

Anu Liinsoo    anu.hallik@linnahall.ee 

Äriühingu nõukogu esimees ja liikmed, nende ametinimetused ja e-posti aadressid:

Andrei Novikov Tallinna abilinnapea

andrei.novikov@tallinnlv.ee 

Madle Lippus Tallinna abilinnapea

madle.lippus@tallinnlv.ee 

Maris Sild Tallinna Linnavolikogu liige

maris.sild@eesti.ee 

Kristiina Rossman  Tallinna Strateegiakeskuse
linna kommunikatsiooniteenistuse meediajuht

kristiina.rossman@tallinnlv.ee

Enno Tamm     
Rostislav Troškov    


 

Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla

(nõukogul on 3-7 liiget)

Äriühingu juhatuse esimees ja liikmed ning nende e-posti aadressid:

Tarmo Bakler tarmo.bakler@itk.ee 
Ülle Rohi   ulle.rohi@itk.ee
Ene Halling ene.halling@itk.ee


Äriühingu nôukogu liikmed, esimees ja nende ametinimetused ja e-mail:

Kairi Vaher   Tallinna linnakantsler kairi.vaher@tallinnlv.ee 
Betina Beškina            Tallinna abilinnapea betina.beskina@tallinnlv.ee 
Vello Ervin Tallinna Strateegiakeskuse 
äriühingute ja sihtasutuste juhtivspetsialist
vello.ervin@tallinnlv.ee
Helle Kalda    

 

Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla

(nõukogul on 3-7 liiget)

Äriühingu juhatuse esimees ja liikmed ning nende e-posti aadressid:

Arkadi Popov arkadi.popov@keskhaigla.ee 
Imbi Moks imbi.moks@keskhaigla.ee
Aivi Kabur 

aivi.kabur@keskhaigla.ee

Ahto Kalev

ahto.kalev@keskhaigla.ee 


Äriühingu nõukogu esimees ja liikmed, nende ametinimetused ja e-posti aadressid:

Kairi Vaher Tallinna linnakantsler kairi.vaher@tallinnlv.ee 
Betina Beškina Tallinna abilinnapea betina.beskina@tallinnlv.ee   
Margarita Tšernogorova Tallinna Linnavolikogu liige margarita.tsernogorova@tallinn.ee

 

Aktsiaselts Tallinna Tööstuspargid

(nõukogul on 3-7 liiget)

Äriühingu juhatuse liige ning e-posti aadress:

Margus Jaanson   margus@ltp.ee
 

Äriühingu nõukogu esimees ja liikmed, nende ametinimetused ja e-posti aadressid:
 

Aivar Riisalu Tallinna Linnavolikogu liige aivar.riisalu@tallinn.ee 
Joosep Vimm Tallinna abilinnapea joosep.vimm@tallinnlv.ee 
Raido Roop Tallinna Strateegiakeskuse 
linna strateegiadirektor
raido.roop@tallinnlv.ee 
Margarita Tšernogorova Tallinna Linnavolikogu liige margarita.tsernogorova@tallinn.ee
Eha Võrk Tallinna Linnavolikogu liige eha.vork@tallinn.ee 



Osaühing Tallinna Perearstikeskus

Põhitegevusala: üldarstiabi andmine
(nõukogul on 3-7 liiget) 

Äriühingu juhatuse liige ning e-posti aadress:
Siiri Käpa  siiri.kapa@perearstikeskus.eu 

Äriühingu nõukogu esimees, liikmed, nende ametinimetused ja e-posti aadressid:

Raimo Saadi

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja   

raimo.saadi@tallinnlv.ee 

Külli Urb

Tallinna Puuetega Inimeste Koja juhatuse esimees    

urbkylli@gmail.com

Vladimir Rusnak

Tallinna Linnavolikogu liige

vladimir.rusnak@tallinn.ee   

Vladimir Afanasjev

Tallinna Linnavolikogu liige

vladimir.afanasjev@mail.ee 

  
Aktsiaselts Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus

(nõukogul on 3-7 liiget)

Äriühingu juhatuse liige ning e-posti aadress:

Taavi Tuisk       taavi.tuisk@tjt.ee  

Äriühingu nõukogu esimees ja liikmed, nende ametinimetused ja e-posti aadressid:

Kalle Klandorf   Tallinna Linnavolikogu aseesimees kalle.klandorf@tallinnlv.ee 
Joosep Vimm Tallinna abilinnapea joosep.vimm@tallinnlv.ee 
Vello Ervin Tallinna Strateegiakeskuse
äriühingute ja sihtasutuste juhtivspetsialist
vello.ervin@tallinnlv.ee 
Ants Pilving Aktsiaseltsi Mainor juhatuse liige ants.pilving@mainor.ee 
Züleyxa Izmailova    
Julia Timerbulatova    

 

 

 

Viimati muudetud 27.06.2022