Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna linna hooldus-, heakorra- ja haljastustööde infosüsteemi loomise eelanalüüsi läbiviimine

Tallinna linna hooldus-, heakorra- ja haljastustööde infosüsteemi loomise eelanalüüsi läbiviimine

 

 

Tallinna linna hooldus-, heakorra- ja haljastustööde infosüsteemi loomise eelanalüüsi läbiviimine

Tallinna Kommunaalameti taotlus projektile "Tallinna linna hooldus-, heakorra- ja haljastustööde infosüsteemi loomise eelanalüüsi läbiviimine" rahuldati RIA peadirektori 14.01.2016 käskkirjaga nr 1.1-2/16-009.

Sellest tulenevalt sõlmis Kommunaalamet lepingu mainitud projekti eelanalüüsi läbiviimiseks. Lepingu eesmärgiks on Euroopa Regionaalarengu Fondi (ERF) meetme „Avalike teenuste pakkumise arendamine“  vooru „Avalike teenuste arendamise eel-, äri- ja kasutatavuse analüüside läbiviimine“ raames Tallinna hooldus-, heakorra- ja haljastustööde  infosüsteemi eelanalüüsi ja lähteülesande koostamine.

Eelanalüüsi käigus tuvastatakse avalike teenuste pakkumise ja osutamisega seotud probleemid ning tuuakse välja võimalikud lahendused, kuidas muuta avalikke teenuseid kättesaadavamaks ja kasutajakesksemaks, tõstes nende kvaliteeti ning osutades neid nutikamalt ja tõhusamalt IKT-vahendite abil.

Projekt viidi ellu koostöös Tallinna Keskkonnaameti, Mustamäe, Nõmme ja Haabersti linnaosavalitsuste ning Tallinna linna IT teenistusega.

Eelanalüüsi ja lähteülesande koostamise käigus kaardistati olemasolevad hooldus-, heakorra- ja haljastustöödega seotud infosüsteemid ja äriprotsessid ning analüüsiti infosüsteemi loomise vajadusi ja võimalusi.

Projekti tulemusena koostatud eelanalüüsi ja uue infosüsteemi lähteülesande alusel on saavutatud valmisolek arendada avalikku teenust ühtse heakorra-, hooldus- ja haljastustööde infosüsteemi loomiseks.

Projekti “Tallinna linna hooldus-, heakorra- ja haljastustööde infosüsteemi loomise äri- ja eelanalüüs“ käigus valminud tulevase infosüsteemi lähteülesanne vastab iseteeninduskeskkonna raamistikule, mille kohaselt on loodavad teenused kõrgeima tasemega, proaktiivsed e-teenused, info teenuste kohta on ilma infosüsteemi sisenemata avalikult kättesaadav.

Projekti teostas GoreGrow OÜ.

 

Viimati muudetud 21.02.2024