Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna linna poolt asutatud sihtasutused

Sihtasutus Õpilasmalev 

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse põhieesmärk on toetada noorte arengut mitteformaalse õppe ja töökasvatusega, et hõlbustada nende ühiskonda lõimumist, luua noortele head töövõimalused ning hoida ja arendada õpilasmalevat kui noorsootöö vormi.

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Ott Väli   

ott@malev.ee

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Tiit Terik    Tallinna LInnavolikogu liige    tiit.terik@tallinn.ee 
Märt Sults Tallinna Linnavolikogu liige mart.sults@tallinn.ee 
Moonika Parksepp        Majandus- ja kommunikatsiooniministri nõunik moonika.parksepp@mkm.ee 
Marko Ool Tallinna Haridusameti noorsootöö osakonna juhataja marko.ool@tallinnlv.ee 
Kirke Karja Eesti Jazziliidu liige kirke@jazz.ee 
Jelisei Lokotar  
Ilona Uzlova    ilona.uzlova@gmail.com   

 

Sihtasutus Tallinna Lastehaigla

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse eesmärk on osutada kõrgetasemelist perekeskset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi peamiselt lastele vanuses kuni 18 eluaastat, olla tervishoiutöötajate õppebaasiks ning tegeleda teadustööga.

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post  

Katrin Luts admin@lastehaigla.ee
Peeter Inšakov  
Marina Koroljova


Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Merike Martinson       
Raimo Saadi Talllinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja raimo.saadi@tallinnlv.ee 
Adik Levin Sihtasutuse Tallinna Lastehaigla Toetusfond
nõukogu liige
  
Jaak Aab


 

Tallinna Vee-ettevõtjate Järelevalve Sihtasutus

(nõukogu koosneb 3-5 liikmest) 

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Peeter Lepp    peeter.lepp@veevalve.ee

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Viktor Vassiljev    Riigikogu liige    viktor.vassiljev@riigikogu.ee
Vello Ervin Tallinna Strateegiakeskuse
äriühingute ja sihtasutuste juhtivspetsialist
vello.ervin@tallinnlv.ee
Asko Pohla OÜ Advokaadibüroo Pohla & Hallmägi
juhatuse liige                                                         

 

 

 

Sihtasutus Tallinna Lauluväljak

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse põhieesmärk on Tallinna lauluväljaku kui rahvuskultuuri pärandi säilitamine, hooldamine ja arendamine ning ürituste korraldamine ja teenindamine Tallinna lauluväljaku territooriumil.

Urmo Saareoja

  

info@lauluvaljak.ee

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Evelin Tsirk Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistuse
turismiosakonna juhataja
evelin.tsirk@tallinnlv.ee 
Kaarel Oja Tallinna abilinnapea kaarel.oja@tallinnlv.ee 
Karine Oganesjan Tallinna linnapea büroo juht karine.oganesjan@tallinnlv.ee 
Natalia Malleus Riigikogu liige     natalia.malleus@riigikogu.ee     
Maarja-Liis Arujärv Tallinna Strateegiakeskuse linna
kommunikatsiooniteenistuse linnameedia peatoimetaja
maarja-liis.arujarv@tallinnlv.ee 
Barbi-Jenny Pilvre-Storgard Tallinna Ülikooli Balti Filmi,
Meedia ja Kunstide Instituudi dotsent
bpilvre@gmail.com 





Sihtasutus Tallinna Hambakliinik

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse põhieesmärk on kõrgetasemelise stomatoloogilise abi osutamine ning suuõõne- ja hambahaiguste profülaktika.

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Maksim Volkov

hambapol@hambapol.ee


Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Marek Jürgenson Riigikogu liige    marek.jyrgenson@riigikogu.ee
Ruslana Veber Tallinna Linnavolikogu liige

ruslana.veber@tallinn.ee

Arne Kailas Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja

arne.kailas@tallinnlv.ee 

Taavi Pukk

 

Rita Makarova

rita.makarova@spin.ee  

 

Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid

Sihtasutuse põhieesmärk on alustavatele ja tegutsevatele ettevõtjatele inkubatsiooniteenuse ning loome- ja ringmajandusalaste kvaliteetsete tugiteenuste pakkumine, et soodustada uute ambitsioonikate ärimudelitega ettevõtjate juurdekasvu ning toetada nende jätkusuutlikku ja keskkonda säästvat arengut.

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Anu Lõhmus    anu@inkubaator.ee


Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Andres Kollist Tallinna Ülikooli Akadeemilise Raamatukogu direktor

Jaanus Vahesalu Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskuse juht jaanus.vahesalu@tallinnlv.ee 
Eha Võrk    Tallinna Linnavolikogu liige   

eha.vork@tallinn.ee 

Kadri Kõusaar

Tallinna Linnavolikogu liige

kadri.kousaar@tallinn.ee 
Merli Reidolf         Tallinna Tehnikaülikooli ärikorralduse instituudi direktori asetäitja merli.reidolf@taltech.ee 
Leonid Mihhailov     


 

Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel 

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse põhieesmärk on koostöös erinevate organisatsioonidega Tallinna ja Eesti kultuurielu mitmekesistamine, sh Tallinna Kultuurikatla (edaspidi Kultuurikatel) hoone rekonstrueerimine, Kultuurikatla arendamine nüüdiskultuuri, kultuuriekspordi ja piirkondlikuks loomemajanduse arenduskeskuseks, atraktiivseks linnaruumiks ning hariduse- ja vabaajakeskuseks.

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Liina Oja    liina.oja@kultuurikatel.ee 


Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

          
Vadim Belobrovtsev Tallinna abilinnapea vadim.belobrovtsev@tallinnlv.ee
Kaie Kõrb    Tallinna Balletikooli direktor
Eduard Toman Tallinna Linnavolikogu liige eduard.toman@tallinn.ee 
Kirsti Ruul Tallinna Strateegiakeskuse
linna kommunikatsioonidirektor
kirsti.ruul@tallinnlv.ee 
Natalie Mets Tallinna Linnakantselei
abilinnapea büroo nõunik
natalie.mets@tallinnlv.ee 
Katrin Kendra-Laane

 

Sihtasutus Tallinna Vene Lütseum

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse põhieesmärk on riiklike õppekavadega määratud mahus tasuta põhi- ja üldkeskhariduse võimaldamine ning täienduskoolituse korraldamine.

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Sergei Garanža

  direktor@tlvl.ee 

Svetlana Jantšis

  svetlana.jantsis@tlvl.ee

Urve Läänemets

 

 
Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Vadim Belobrovtsev

 

Tallinna abilinnapea vadim.belobrovtsev@tallinnlv.ee
Aurika Meimre  Tallinna abilinnapea büroo nõunik aurika.meimre@tallinnlv.ee
Leivi Šer Eesti Vähemusrahvuste Esindajate
Koja juhatuse liige

leivi.sher@gmail.com 




Sihtasutus Tallinna Haigla Arendus 

(nõukogu koosneb 3-9 liikmest)

Sihtasutuse põhieesmärk on planeerida, arendada ja korraldada Tallinna Haigla meditsiinilinnaku rajamist ning luua terviklik haiglaorganisatsioon, et osutada tervishoiuteenuseid.

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Sven Kruup     sven.kruup@tallinnlv.ee 
Kaitis Väär kaitis.vaar@tallinnlv.ee      
Ebe Nõmm ebe.nomm@tallinnlv.ee                         

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Mihhail Kõlvart, esimees Tallinna linnapea    mihhail.kolvart@tallinnlv.ee       
Kairi Vaher, aseesimees Tallinna linnakantsler kairi.vaher@tallinnlv.ee 
Jevgeni Ossinovski                 Tallinna Linnavolikogu esimees      jevgeni.ossinovski@tallinnlv.ee 
Martti Talgre

Aktsiaseltsi Infortar tegevjuht

martti.talgre@infortar.ee 

Viimati muudetud 20.06.2022