Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna noored jagavad Osaluskohvikul ideid Riigikogu valimisteks

Tallinna linna noortevolikogu koostöös Eesti Noorteühenduste Liiduga (ENL) korraldab 25. märtsil kell 11.00 Tallinna Osaluskohviku Tallinna 21. Koolis (Raua 6).

„Osaluskohvik on suurepärane formaat, mis võimaldab noortel mitteametlikus keskkonnas arutleda nooremat põlvkonda puudutavate teemade üle ja pakkuda neile omapoolseid lahendusi,“ ütles Tallinna linna noortevolikogu esimees Mark Jefimov. "Seekord on arutelu teemadeks demokraatia, haridus ja tööhõive, keskkond ja jätkusuutlik majandus, noorte heaolu ning veel kaks Tallinnaga seotud teemat."

Selle aasta Osaluskohvikute sisendikorje on suunatud 2023. aasta Riigikogu valimisteks. Seega on sisendikorje palju praktilisem ja jõuab päriselt poliitiliste otsustajateni.  

Osaluskohviku eesmärk on kutsuda arutelulaua ümber noored, ametnikud ja otsustajad, et leida aktuaalsetele probleemidele üheskoos lahendused ning arutada, millises suunas oleks vaja liikuda parema tuleviku nimel.

Tallinna Osaluskohvik on üks osa projektist "Noorelt noorele: räägime poliitilisest osalusest", mis on saanud rahastust Euroopa Komisjoni Erasmus+ programmilt.

Üritus toimub nii eesti kui vene keeles ning osalema on oodatud 13–26aastased noored. Osaluskohvikusse saab registreerida siin. Registreerimine kestab kuni 20. märtsini või kuni kohti jätkub. 

Rohkem informatsiooni osaluskohviku kohta leiab Facebookist ja ENL-i veebilehelt.

Lisainfo: 
Mark Jefimov
Tallinna linna noortevolikogu esimees 
Tel 5850 0845
E-mail noortevolikogu@tallinnlv.ee