Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna rohetehnoloogia nädal GreenTech Week

Tallinna rohetehnoloogia nädal GreenTech Week

Euroopa rohelisest pealinnast Tallinnast saab 13.-17. novembril lisaks kogu maailma rohetehnoloogia pealinn, kus rahvusvahelise tehnoloogiamessi NEXPO Tallinna raames võõrustatakse kõige uuenduslikumaid ja innovaatilisemaid ideid Euroopast, Aasiast ja Ameerika Ühendriikidest.

NEXPO Tallinn toimub rohetehnoloogia nädala Greentech Week raames 13.-17. novembril.

Messil saab näha ja katsuda tehnoloogilisi arenguid, mida meile järgnevate aastate jooksul pakutakse. Koos korraldajatega pannakse kokku hariv programm, et silmaringi saaksid laiendada kõik Tallinna elanikud.

Cleantech Forum Europe toimub 14.-16. november.

Cleantech foorumid on omalaadsed ja kõige kauem kestnud innovatsiooniüritused maailmas. Alates 2002. aastast on nad koondanud puhta tehnoloogia mõjukaimaid innovatsiooniliidreid – ettevõtete juhte, idufirmade ja kasvuettevõtete tegevjuhte, investoreid, valitsusasutusi ja teisi osalejaid kõigist ressursiinnovatsiooni valdkondadest. Nüüdseks on korraldatud üle 40 foorumi. Igal aastal toimub 3 Cleantechi foorumit, üks San Franciscos, üks Euroopas ja üks Aasias.

GreenEST Summit 2023  toimub 13. novembril Tallinnas Kruiisiterminalis, Tallinn Greentech nädala avaüritusena.

Tegemist on piirkonna suurima rohetehnoloogia konverentsiga ja tähistab 2023. aastal oma 6. aastapäeva! Üritusele oodatakse üle 400 osaleja, sealhulgas avaliku ja erasektori eksperdid, rohelise tehnoloogia ettevõtjad ja investorid üle Euroopa. Lisaks inspireerivatele esinejatele toimuvad kaasahaaravad paneeldiskussioonid.

Targa Linna konverents toimub 14.-15. november.

Smart Cities Convention on kahepäevane üritus koostöös FinEst Targa linna tippkeskusega, mis toob kokku linnadelegatsioonid üle kogu maailma. Tallinna Targa Linna konverentsi põhifookuses on käsitleda avaliku strateegilise innovatsiooni teemat, targa linna tööriistade rakendamist inimkeskselt ning avaliku ja erasektorit sidumist. Konverents keskendub Tallinn Nexpo 2023 peateemale – liikuvusele.

Rohelise valitsemise konverents toimub 16. novembril

Rohelise valitsemise konverentsi eesmärk on ühendada linnu Läänemere piirkonnast ja kaugemaltki, soodustades parimate praktikate vahetamist ja arutelusid rohelisele valitsemisele ülemineku väljakutsete üle.

Keskseks teemaks on keskkonnasäästlikud riigihanked, mistõttu tunnustatakse konverentsil selle üliolulist rolli rohelise valitsemise elluviimisel ning säästva tarbimise ja tootmise edendamisel. Ürituse eesmärk on tuua kokku kohalikud omavalitsused, ettevõtted ja kõik teised rohelise valitsemise teemadest huvitatud inimesed.

Rohenädalal tekkinud ideid ja lahendusi soovime tulevikus kasutada Tallinna linna arendamisel ning jagada neid kogemusi ka teiste linnadega üle maailma. Tallinlased on juba väga eeskujulikud rohepöörde rakendajad ning janunevad uute rohelist mõtteviisi evivate lahenduste järele.

Täpsem info:

nexpotallinn.com


Vaata ka: Life in Estonia magazine: autumn 2023