Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tammetõru lasteaia tutvustus

Tammetõru lasteaia tutvustus

Mustamäe südames, Sõpruse puiestee ja Tammsaare tee ristumiskohas asub Tallinna Tammetõru Lasteaed. Lasteasutus on ennast osavalt ja privaatselt peitnud elamurajooni majade vahele nii, et isegi suurte maanteede liiklusmüra pole siiakanti kuulda. Lasteaeda ümbritseb roheline parkmets, mis pakub kodukatust meie väikestele sõpradele: oravatele, linnukestele ja siilipoistele. Huvitav ja mitmekesine looduskeskkond toetab laste keskkonnateadlikkust ning looduse mõistmist. 2015 -2016 aastatel osales lasteaed Keskkonnaameti poolt korraldatud Keskkonnakäpa konkursil ja võitis kategoorias Tubli tegutseja 2015 auhinna, Tark Tarbija 2016 ja Rahva lemmik 2016, Lasteaed osaleb igal aastal KIK-i projektides.

Lasteaed on päevakoduks 1,5-7 aastastele mudilastele. Lasteaed oli mõeldud kuni 2012. aastani vaid vene õppekeelega lastele ja tänasel päeval on lasteaias kuus eesti õppekeelega ja kuus vene õppekeelega rühma. Oleme arenev ja uusi traditsioone loov lasteaiapere, kes väärtustab mõlema kogukonna lugupidavat läbisaamist.

Lasteaial on tubli ja toimekas hoolekogu. 2015. aastal saavutas meie hoolekogu Tallinna Haridusameti poolt korraldatud konkursil Aasta Hoolekogu tiitli ja auhinna. Lasteaia tegemisi kajastatakse lasteaia FB lehel facebook.com/tammetorulasteaed.

Oled oodatud meie sõbralikku perre! 

Viimati muudetud 23.06.2022