Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
tubakas.jpg

Erinõuded tubakatoodete müügil!

Tubakatoodete ja nendega seonduvate toodete tervist kahjustava mõju tõttu kehtivad nende toodete suhtes mitmed piirangud. Erinõuded on kehtestatud toodete väljapanekule ja reklaamile, nendest olulisemad tulenevad tubakaseadusest ja reklaamiseadusest.

Mida tuleks teada elektri ostmisest?

Elektrienergiaga varustamiseks on tarbijal sõlmitud kaks lepingut — elektrimüüjaga elektrienergia ostmiseks ja võrguettevõtjaga võrguteenuste kasutamiseks. Kui elektri tarbimisel elektrimüüjaga lepingut sõlmitud ei ole, kasutatakse üldteenust. Teadliku valiku tegemiseks saab tarbija tutvuda erinevate pakettide pakkumistega elektrimüüjate ja võrguettevõtjate veebilehekülgedel. Suurim võrguettevõtja on Eestis Elektrilevi.

10 reeglit e-poest ostlemisel

Üha sagedamini leiame end mõnes e-poes ringi vaatamas ning kaupu ostukorvi lisamas. E-poest ostmine võib olla lihtne ja mugav, kuid siin on ka teatud ohte, mida tuleks endale teadvustada.

Tänaval reklaami head toitu, mitte vägijooki!

Hea toidu juurde käib tavaliselt ka hea jook, vahel ka alkohoolne jook. Aga kas selle joogi reklaamimine kutsub rohkem tarbijad sinu juurde ka Sinu kohvikusse, pubisse või restorani? Tegelikult on lihtne tõde, et vaatamata sellele, kas alkohoolse joogi välireklaam suurendab Sinu klientuuri või mitte, on see keelatud.

Selged hinnad turul kaubeldes

Soojad ilmad toovad aktiivsema sigina-sagina ka turule, kus müügiletid on täis värskeid marju, puu- ja köögivilju. Mida tuleks siis silmas pidada turul kaubeldes ja sealt sisseosteid tehes?