Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Nõmme turg Juustupood.jpg

Kaupa valides võrdle ühikuhindu ja säästa raha!

Kas oled kaupluses valikuid tehes märganud, mis on kauba kilo või liitri hind? Näiteks milline pesuvahend on kõige soodsama hinnaga? Kas soodsam on sama pesugeel 1,1 l pakendis hinnaga 7.99 või 2,2 l pakendis hinnaga 13.99? Mida tuleks võrrelda, et teha soodsam valik ja säästa raha?