Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Teated

  • Külastusajad pühade perioodil
24.-26.12  SULETUD
31.12           avatud 09.00-18.00
01.01          SULETUD
muudel aegadel avatud tavapäraselt
  • 28.10 Parkimiskorraldus (väljasõit) 
Seoses muudatustega parkimiskorralduses palume edaspidi spordihoone territooriumilt väljumiseks Estonia puiesteele kasutada tõkkepuu kõrval olevat nuppu (kõne suunatakse spordihoone administraatorile). Üldjuhul pole kõnele vastata vaja, kuid palume vajadusel ka selleks valmis olla. Kui ühendusega peaks esinema tehnilisi tõrkeid, siis nupuga samal paneelil on ka spordihoone üldnumber, millele mobiiltelefonilt helistades saate edastada oma soovi territooriumilt väljumiseks. Palume olla valmis, et tõkkepuud automaatselt ei avata, kuid teatud juhtudel võib seda siiski ka edaspidi ette tulla.
​​​​​​​
Parking regulation (exit)

Due to some changes in our parking regulation please use the button on the panel beside the gate to Estonia pst to exit the premises (the call will be directed to the receptionist). Usually there is no need to answer the call but you should be ready to do that, too. In case of technical errors you can also use the phone number on the panel to call us. Please be ready that the gate might not be opened automatically, but it may still happen from time to time though.
  • 25.10 Oleme taastanud tavapärase ühesuunalise liikluskorralduse spordihoone territooriumil.
  • 2023/2024 hooajal toimuvad meie ujulas ujumistreeningud ka täiskasvanutele (algajad ja edasijõudnud). Treeninguid viivad läbi spordiklubid Garant ja GoSwim ning Kalevi Ujumiskool. Täpsem info meie kodulehe treeningute rubriigis (https://www.tallinn.ee/et/inglisekolledzispordihoone/taiskasvanud-20232024). Lisainfo saamiseks ja treeningutega liitumiseks palume ühendust võtta spordiklubidega.
 
 
 
 
 
 

 

Viimati muudetud 02.12.2023