Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Arhiivipäring ehitise inventeerimisandmete kohta

  • Kui vajad kinnitatud koopiaid (ametlikuks otstarbeks, nt esitamiseks mõnele ametiasutusele), siis tuleb esitada arhiivipäring, ja vastuseks saab arhiiviteatise, mille eest tuleb tasuda riigilõivu (lisandub koopiate ja/või kiirteenuse tasu).
  • Kui vajad kinnitamata koopiaid (kas isiklikuks otstarbeks või ka mingil muul põhjusel, milleks kinnitamine pole oluline), siis esita koopiate tellimus. Sel juhul riigilõivu tasuda ei tule.

Koopiate väljastamine linnaarhiivi üle antud Tallinna Hooneregistri arhiivis (hõlmab dokumente kuni aastani 2003) olevatest ehitiste inventeerimise dokumentidest. Vastuse päringule saad üldjuhul 15 tööpäeva jooksul. Võimalik on taotleda ka kiirteenust: esitatud arhiivipäringule saab võimaluse korral vastuse 2 tööpäeva jooksul. Kiirteenuse tasu on 15 eurot . Vastav soov tuleb päringut esitades ära märkida, arhiivi kantselei annab tagasisidet selle realiseerimise võimalikkuse kohta.
Arhiivipäringu vastus on tasuline, tasuda tuleb riigilõiv ning koopiate ja/või kiirteenuse tasu. NB! Ärge tasuge enne, kui linnaarhiiv on teid teavitanud tasutavast summast!