Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Elukohatõend

Elukohatõend

1. jaanuarist 2023 muutub rahvastikuregistrist andmete väljastamise kord ning osadele väljavõtetele kehtestatakse riigilõiv.

Rahvastikuregistri väljavõtet väljastab ainult Tallinna Perekonnaseisuamet ja ameti teeninduspunkt Linnakantselei teenindussaalis (Vabaduse väljak 7). Selle eest tuleb tasuda riigilõiv 10 €.

Tallinna Linnaosavalitsused rahvastikuregistri väljavõtteid ei väljasta.

Enda, oma alaealiste laste ning eestkostetavate andmeid saab tasuta vaadata e-rahvastikuregistri portaalis.

Elukohatõendit Tallinna elukoha kohta saab endiselt tasuta Tallinna Linnaosavalitsustest, Tallinna Perekonnaseisuametist ja Linnakantselei teenindussaalist (Vabaduse väljak 7).

Kui Teie elukoht on väljaspool Tallinna, siis saab taotleda elukohatõendit Tallinna Perekonnaseisuametist, k.a teenindussaalist (Vabaduse väljak 7) ning tasuda tuleb riigilõiv 10 €.  

Ruumi elanike nimekirja saab ruumi omanik endiselt tasuta, kui ruum on Tallinnas ning seda väljastavad Tallinna Linnaosavalitsused, Tallinna Perekonnaseisuamet ja teenindussaal (Vabaduse väljak 7).

Kui Teile kuuluv ruum on väljaspool Tallinna, siis  saab ruumi elanike nimekirja väljastamist taotleda Tallinna Perekonnaseisuametist, k.a teenindussaalist (Vabaduse väljak 7) ning tasuda tuleb riigilõiv 10 €.   

 

  • Elukohatõendite väljastamine isikule tema enda, alaealise lapse ja/või eestkostetava kohta.
  • Elukohtõendit ei ole vaja esitada riigi või kohaliku omavalitsuse asutusele, sest neil on juurdepääs Eesti Rahvastikuregistrile.