Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Pensionilisa soodustused

Pensionilisa soodustused

Pensionilisa soodustusi on õigus saada kõigil pensionilisa saajatel, s.t. Tallinna linna registreeritud pensionäridel, kes saavad enne oma sünnipäevakuud iga-astast toetust. Kui pensionilisa saaja soovib soodustust saada, tuleb tal esimesel korral teenusepakkuja juurde minnes kaasa võtta isikut tõendav dokument. Soodustuse pakkujad võivad pensionilisa saaja registreerimiseks ja järgmistel kordadel tuvastamiseks kasutada ka Tallinna ühiskaarti.

Millal saab soodustusi kasutama hakata? Peale pensionilisa toetuse määramist saab soodustusi kasutama hakata sünnipäevakuule järgneval kalendrikuul.

Kus saad pensionilisa soodustusi kasutada:

  • Osaühing EUROAPTEEK rakendab soodustust kõigilt apteegis müüdavatelt kaupadelt, välja arvatud retseptiga müüdavatelt ravimitelt ning kaupadelt, millele Euroapteek ise rakendab hinnaalandust (kampaaniatooted vm). Soodustuse andmiseks vähendatakse kauba hinda 10% igalt ostult, kuid mitte rohkem kui 5 euro ulatuses kalendrikuus.
    Kalendrikuus kasutamata soodustust ei saa kasutada järgmistel kalendrikuudel ning soodustust ei ole võimalik kasutada ette.
  • Pharma Holding OÜ (Südameapteek). Pensionärid, kellel on Tallinna Ühiskaart ja kes on Tallinna linna sisse kirjutatud, saavad igakuiselt 10% allahindlust maksimaalselt 50 eurose tavahinnaga ostu pealt kuus (maksimum allahindlus 5 € kuus), kõikidelt toodetelt (v.a retseptiravimid).
  • Infotark AS (Büroomaailm) rakendab soodustut 5% ulatuses kõigilt poes müüdavatelt kaupadelt (kontoritarbed, bürootehnika, bürootehnika kulumaterjalid ning büroomööbel), välja arvatud soodushinnaga müüdavatelt toodetelt, teenustelt ja kinkekaartidelt.
  • Osaühing BCA Autoekspert annab soodustust pensionilisa saajale, kes on kantud auto registreerimistunnistusele auto omanikuna või vastutava kasutajana. Soodustuse andmisel vähendatakse auto kere- ja värvitööde ning hooldus- ja remonditööde hinda 10%, autorendi teenuse hinda 10%.
    Telliskivi 57d parklas vähendatakse parkimisteenuse tavahinda kalendrikuus 4 euro võrra (tavahind 38 eurot) ja päevas 50 sendi võrra (tavahind 2,50 eurot).
  • BestEst Invest OÜ (Rehvikaubamaja) annab soodustust pensionilisa saajale, kes on kantud auto registreerimistunnistusele auto omanikuna või vastutava kasutajana. Soodustuse andmisel vähendatakse: rehvide müügihinda 5%; rehvivahetustööde hinda 20% ja autovaruosade müügihinda 30%.
  • Osaühing Larseg Consult osutab arvutiabi teenust vene keeles (arvutite hooldus, parandus ja andmete kopeerimine/taastamine) kliendi kodus. Pikaajalistele klientidele kehtib hind 20 eurot ja uutele klienditele 30 eurot ühe teenuse väljakutse kohta.

Võimalikel uutel koostööpartneritel palume pöörduda koostöösoovi korral:

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet
Endla 8
10122 Tallinn
Tel. 645 7440
e-post: [email protected]