Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rahvastikuregistrist väljavõtete tegemine

Rahvastikuregistrist väljavõtete tegemine

1. jaanuarist 2023 muutub rahvastikuregistrist andmete väljastamise kord ning osadele väljavõtetele kehtestatakse riigilõiv.

  •  Rahvastikuregistri väljavõtet väljastab ainult Tallinna Perekonnaseisuamet ja ameti teeninduspunkt Linnakantselei teenindussaalis (Vabaduse väljak 7). Selle eest tuleb tasuda riigilõiv 10 €.

Tallinna Linnaosavalitsused rahvastikuregistri väljavõtteid ei väljasta.

Enda, oma alaealiste laste ning eestkostetavate andmeid saab tasuta vaadata e-rahvastikuregistri portaalis.

  • Elukohatõendit Tallinna elukoha kohta saab endiselt tasuta Tallinna Linnaosavalitsustest, Tallinna Perekonnaseisuametist ja Linnakantselei teenindussaalist (Vabaduse väljak 7).

Kui Teie elukoht on väljaspool Tallinna, siis saab taotleda elukohatõendit Tallinna Perekonnaseisuametist, k.a teenindussaalist (Vabaduse väljak 7) ning tasuda tuleb riigilõiv 10 €.  

  • Ruumi elanike nimekirja saab ruumi omanik endiselt tasuta, kui ruum on Tallinnas ning seda väljastavad Tallinna Linnaosavalitsused, Tallinna Perekonnaseisuamet ja teenindussaal (Vabaduse väljak 7).

Kui Teile kuuluv ruum on väljaspool Tallinna, siis  saab ruumi elanike nimekirja väljastamist taotleda Tallinna Perekonnaseisuametist, k.a teenindussaalist (Vabaduse väljak 7) ning tasuda tuleb riigilõiv 10 €.

Soovitame vahetu kontakti asemel kasutada elektroonilist suhtlemist. Avaldused palume edastada [email protected] .


Rahvastikuregistrist väljavõtte tegemine ja väljastamine isikule tema enda, alaealise lapse, eestkostetava ja/või surnud abikaasa kohta.

  • Rahvastikuregistri väljavõtet ei ole vaja esitada riigi või kohaliku omavalitsuse asutusele kuna neil on juurdepääs registrile.
  • Õigustatud huvi korral teiste isikute kohta, kes ei ole Teie alaealine laps, eestkostetav või surnud abikaasa, kasutage meie tasulist teenust Andmete väljastamine rahvastikuregistrist.