Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rahvusvahelise konverentsi toetus

Rahvusvahelise konverentsi toetus

Enne toetuse taotluse esitamist pakume soovi korral eelnevat nõustamist. Selleks palume võtta ühendust Tallinna Strateegiakeskuse turismiosakonna äriturismi konsultantidega. Eelneva nõustamise eesmärk on anda infot, millistel tingimustel kvalifitseerub rahvusvahelise konverentsi korraldaja toetust taotlema ja kuidas taotlust koostada.

Tutvu toetuse andmise korraga lähemalt ja loe korduma kippuvaid küsimusi

Tallinna linna rahvusvahelise konverentsi toetuse eesmärgiks on suurendada Tallinna tuntust rahvusvaheliste konverentside toimumise sihtkohana, suurendada Tallinnas ööbivate välisriikidest pärit konverentsituristide arvu ja seeläbi ka turismitulusid, ning hajutada turismi hooajalisust.

Rahvusvahelise konverentsi toetust (konverentsitoetust) käsitatakse vähese tähtsusega abina, mille andmisel järgib Tallinna Strateegiakeskus Euroopa Komisjoni määruses (EÜ) nr 1407/2013 ja konkurentsiseaduse §-s 33 sätestatut. Taotlusvoorude tähtajad on 2024. aastal järgnevad: 12. jaanuar, 06. september, 08. november.

 

 

Rohkem infot vähese tähtsusega abi kohta leiab Rahandusministeeriumi kodulehelt. Oma ettevõtte vähese tähtsusega abi jääki saab kontrollida riigiabi ja vähese tähtsusega abi registrist.