Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Väikeettevõtja digilahenduste toetus

Väikeettevõtja digilahenduste toetus

AVATUD 
Enne toetuse taotluse esitamist palume võtta ühendust Tallinna ettevõtluskeskuse    ettevõtluskonsultantidega. Eelkonsultatsiooni eesmärk on anda infot, et millistel tingimustel kvalifitseerub ettevõte toetust taotlema ja kuidas paremini taotlust koostada. Tallinna ettevõtluskeskus kuulub Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistuse koosseisu.

Tutvu toetuse andmise korraga lähemalt ja loe korduma kippuvaid küsimusi

Väikeettevõtja digilahenduse toetuse eesmärk on muuta vajalike digilahenduste kasutuselevõtt Tallinna väikeettevõtjatele lihtsamaks, et parandada nende tootva ja teenust osutava äritegevuse efektiivsust ja kasvatada järjepidevalt konkurentsivõimet.

Väikeettevõtja digilahenduse toetust käsitatakse vähese tähtsusega abina, mille andmisel järgib Tallinna Ettevõtlusamet Euroopa Komisjoni määruses (EÜ) nr 140772013 ja konkurentsiseaduse §-s 33 sätestatut. Rohkem infot vähese tähtsusega abi kohta leiab Rahandusministeeriumi kodulehelt https://www.fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused-kinnisvara/riigiabi. Oma ettevõtte vähese tähtsusega abi jääki saab kontrollida riigiabi ja vähese tähtsusega abi registrist.