Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tugiteenused

Tugiteenused

Nimi Ametikoht Kontakt
Mirjel Reinumägi HEV koordinaator mirjel.reinumagi[at]tehnika.edu.ee
telefon: (+372) 654 8173
Katrin Tenner õpiabi õpetaja katrin.tenner[at]tehnika.edu.ee
Merike Piir eesti keel teise keelena/õpiabi õpetaja merike.piir[at]tehnika.edu.ee
Valeria Šinkarjova eesti keel teise keelena valeria.sinkarjova[at]tehnika.edu.ee
Mati Ilmjärv õpiabi õpetaja mati.ilmjarv[at]tehnika.edu.ee
Solvi Kaljuvee pikapäevarühma õpetaja solvi.kaljuvee[at]tehnika.edu.ee
Margot Delski psühholoog/sotsiaalpedagoog margot.delski[at]tehnika.edu.ee
Oksana Zhuravel UA kuraator oksana.zhuravel[at]tehnika.edu.ee
Eevi Vassil UA pikapäevarühma õpetaja eevi.vassil[at]tehnika.edu.ee
Merike Kandar õpetaja merike.kandar[at]tehnika.edu.ee

Viimati muudetud 21.02.2024