Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Telefoniraamat

Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jevgeni Ossinovski linnavolikogu esimees jevgeni.ossinovski@tallinnlv.ee
15199 Tallinn, Vabaduse väljak 7
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Mihhail Kõlvart linnapea mihhail.kolvart@tallinnlv.ee 6404100
Vadim Belobrovtsev abilinnapea vadim.belobrovtsev@tallinnlv.ee 6404104
Betina Beškina abilinnapea betina.beskina@tallinnlv.ee 6404123
Vladimir Svet abilinnapea vladimir.svet@tallinnlv.ee
Andrei Novikov abilinnapea andrei.novikov@tallinnlv.ee 6404108
Kaarel Oja abilinnapea kaarel.oja@tallinnlv.ee
Joosep Vimm abilinnapea joosep.vimm@tallinnlv.ee 6404112
Madle Lippus abilinnapea madle.lippus@tallinnlv.ee 6164015
15080 Tallinn, Vana-Viru 12
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jevgeni Ossinovski linnavolikogu esimees jevgeni.ossinovski@tallinnlv.ee
Kersti Kalvet-Sepp kantselei juhataja kersti.kalvet-sepp@tallinnlv.ee 6943220
Katri Eespere linnavolikogu esimehe nõunik katri.eespere@tallinnlv.ee 6943202
Jelena Kalbina linnavolikogu aseesimehe nõunik jelena.kalbina@tallinnlv.ee 6943246
Kaia-Liisa Laaniste juhiabi kaia-liisa.laaniste@tallinnlv.ee 6943211
Kris Süld avalike suhete nõunik kris.syld@tallinnlv.ee 6943219
Kristiina Ojamäe keskkonna- ja kliimanõunik kristiina.ojamae@tallinnlv.ee 6943229
Ülle-Marika Põldma välissuhete ja protokollinõunik ylle-marika.poldma@tallinnlv.ee 6943223
Marika Seppius komisjoni korraldav nõunik marika.seppius@tallinnlv.ee 6943241
Triin Rait komisjoni korraldav nõunik triin.rait@tallinnlv.ee 6943295
Elena Stern nõunik elena.stern@tallinnlv.ee
Valentina Bortnovski Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunik-abi valentina.bortnovski@tallinnlv.ee 6943227
Inga-Bel Lilium Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunik-abi inga-bel.lilium@tallinnlv.ee 6943218
Elisabeth Valdmann Reformierakonna fraktsiooni nõunik-abi elisabeth.valdmann@tallinnlv.ee 6943231
Kristjan Ühtid Isamaa fraktsiooni nõunik-abi kristjan.yhtid@tallinnlv.ee 6943233
Alissa Ait Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni nõunik-abi alissa.ait@tallinnlv.ee 6943222
Kadri Vilba Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni nõunik-abi kadri.vilba@tallinnlv.ee 6943208
Kadri Napritson-Acuna Erakond Eesti 200 fraktsiooni nõunik-abi kadri.napritson-acuna@tallinnlv.ee 6943248
15199 Tallinn, Vabaduse väljak 7
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Priit Lello linnasekretär priit.lello@tallinnlv.ee 6404118
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kairi Vaher linnakantsler kairi.vaher@tallinnlv.ee 6404222
Ester Öpik ekspert ester.opik@tallinnlv.ee
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kaarel Rundu ameti juhataja kaarel.rundu@tallinnlv.ee 6404591
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Ain Valdmann ameti juhataja ain.valdmann@tallinnlv.ee 6457190
Heigo Jänes ameti juhataja asetäitja heigo.janes@tallinnlv.ee 6404611
Tarmo Sulg ameti juhataja asetäitja tarmo.sulg@tallinnlv.ee 6457828
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Hillar Sein ameti juhataja hillar.sein@tallinnlv.ee
Aivo Normak ameti juhataja asetäitja aivo.normak@tallinnlv.ee 6404695
Anni Sahkur projektijuht anni.sahkur@tallinnlv.ee
Kärolin Lindmets juhiabi karolin.lindmets@tallinnlv.ee 6404585
15198 Tallinn, Vabaduse väljak 7
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Ivari Rannama ameti juhataja ivari.rannama@tallinnlv.ee 6404203
Christopher-Robin Raitviir digitaalehituse valdkonna juht christopher-robin.raitviir@tallinnlv.ee 6404293
Oliver Alver ameti juhataja asetäitja oliver.alver@tallinnlv.ee 6404334
Tiina Vahur juhiabi tiina.vahur@tallinnlv.ee 6404375
10146 Tallinn, Vabaduse väljak 10
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Hardi Alliksaar ameti juhataja hardi.alliksaar@tallinnlv.ee 6404505
Jürgen Sarmet ameti juhataja asetäitja jyrgen.sarmet@tallinnlv.ee 6404431
Natalie Neill-Puskar ameti juhataja asetäitja natalie.neill-puskar@tallinnlv.ee 6404514
10614 Tallinn, Paldiski mnt 48a
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Aivar Toompere ameti juhataja aivar.toompere@tallinnlv.ee 6619878
Veronika Ehrenbusch jurist veronika.ehrenbusch@tallinnlv.ee 6619866
Meeli Alviste jurist meeli.alviste@tallinnlv.ee 6619870
Sven Palusoo sisekontrolli peaspetsialist sven.palusoo@tallinnlv.ee 5086986
Lembit Nugis eriettevalmistuse instruktor lembit.nugis@tallinnlv.ee
Meeli Hunt avalike suhete peaspetsialist meeli.hunt@tallinnlv.ee 5154135
Margit Štaub personali peaspetsialist margit.staub@tallinnlv.ee 6619874
Sirje Kullerkupp koolitusspetsialist sirje.kullerkupp@tallinnlv.ee 5111754
Krista Rohula vanemspetsialist krista.rohula@tallinnlv.ee 6619863
Astrid Sütt vanemspetsialist astrid.sytt@tallinnlv.ee 53490365
10135 Tallinn, Pärnu mnt 67
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Irina Serova eelarve peaspetsialist irina.serova@tallinnlv.ee 6457482
Kersti Piirmets jurist kersti.piirmets@tallinnlv.ee 6457496
10614 Tallinn, Paldiski mnt 48a
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Eva-Maria Vinkel assistent eva-maria.vinkel@tallinnlv.ee 6457440
Raimo Saadi ameti juhataja raimo.saadi@tallinnlv.ee 6457803
10146 Tallinn, Vabaduse väljak 10
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Andres Harjo ameti juhataja andres.harjo@tallinnlv.ee 6404628
Udo Ots ameti juhataja asetäitja ühistranspordi alal udo.ots@tallinnlv.ee 6404624
Kristel Rätsep jurist kristel.ratsep@tallinnlv.ee 6404615
Urmas Tammiksaar jurist urmas.tammiksaar@tallinnlv.ee 6404623
Janne Raudsepp personali peaspetsialist janne.raudsepp@tallinnlv.ee 6404573
Viire Vatsfeldt eelarve juhtivspetsialist viire.vatsfeldt@tallinnlv.ee 6404579
Marge Rand ühistranspordi finantsspetsialist marge.rand@tallinnlv.ee 6404614
Helle Nemvalts juhiabi helle.nemvalts@tallinnlv.ee 6404618
13514 Tallinn, Ehitajate tee 109a/1
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Oleg Siljanov linnaosa vanem oleg.siljanov@tallinnlv.ee 6404800
Andres-Marius Rosenblatt linnaosa vanema asetäitja andres-marius.rosenblatt@tallinnlv.ee 6404813
Kairi Kumm haldussekretär kairi.kumm@tallinnlv.ee 6404866
Elina Rannaste avalike suhete nõunik elina.rannaste@tallinnlv.ee 6404853
Sirli Grauberg nõunik sirli.grauberg@tallinnlv.ee 6404898
Tiina Jaska arhitekt tiina.jaska@tallinnlv.ee 6404856
Marika Kiiver eelarve peaspetsialist marika.kiiver@tallinnlv.ee 6404809
Olga Nigrovskaja peaspetsialist olga.nigrovskaja@tallinnlv.ee 6404806
Liina Kaev tervisedenduse peaspetsialist liina.kaev@tallinnlv.ee 6404860
15058 Tallinn, Nunne 18
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Monika Haukanõmm linnaosa vanem monika.haukanomm@tallinnlv.ee 6457201
Nikita Groznov linnaosa vanema asetäitja nikita.groznov@tallinnlv.ee 6457236
Jüri Lump linnaosa vanema asetäitja jyri.lump@tallinnlv.ee 6457202
Jannu Kuusik haldussekretär jannu.kuusik@tallinnlv.ee 6457204
Kristiina Laura Järve jurist kristiinalaura.jarve@tallinnlv.ee 6457209
Toomas Pirn avalike suhete nõunik toomas.pirn@tallinnlv.ee 6457229
Janar Siniväli arendusnõunik janar.sinivali@tallinnlv.ee
Sandra Nahkur kultuuri- ja kaasamisnõunik sandra.nahkur@tallinnlv.ee
Sergei Tšekulajev eelarve peaspetsialist sergei.tsekulajev@tallinnlv.ee 6457239
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jaanus Riibe linnaosa vanem jaanus.riibe@tallinnlv.ee 6457100
Natalja Gromovaja linnaosa vanema asetäitja natalja.gromovaja@tallinnlv.ee 6457106
Kristel Geine linnaosa vanema asetäitja kristel.geine@tallinnlv.ee 6457126
Õrne Suur haldussekretär orne.suur@tallinnlv.ee 6457103
Liina Lelmi avalike suhete nõunik liina.lelmi@tallinnlv.ee 6457117
Viktoria Nikolajeva nõunik viktoria.nikolajeva@tallinnlv.ee 6457105
Jevgeni Šimonjuk jurist jevgeni.simonjuk@tallinnlv.ee 6457104
Helje Annus eelarve juhtivspetsialist helje.annus@tallinnlv.ee 6457110
11413 Tallinn, Pallasti 54
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Julianna Jurtšenko linnaosa vanem julianna.jurtsenko@tallinnlv.ee 6457715
Ilja Šnitko linnaosa vanema asetäitja ilja.snitko@tallinnlv.ee 6457742
Anu Aus linnaosa vanema asetäitja anu.aus@tallinnlv.ee 6457735
Anastassia Grigorjeva haldussekretär anastassia.grigorjeva@tallinnlv.ee 6457723
Pavel Kornev nõunik pavel.kornev@tallinnlv.ee 6457786
Viktoria Panova nõunik viktoria.panova@tallinnlv.ee 6457721
Anastassia Petrova juhiabi anastassia.petrova@tallinnlv.ee 6457715
Natalja Guppal eelarve juhtivspetsialist natalja.guppal@tallinnlv.ee 6457726
12614 Tallinn, E. Vilde tee 118
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Lauri Laats linnaosa vanem lauri.laats@tallinnlv.ee 6457510
Urmas Kõpp linnaosa vanema asetäitja urmas.kopp@tallinnlv.ee 6457514
Inna Saareoja linnaosa vanema asetäitja inna.saareoja@tallinnlv.ee 6457516
Ülle-Triin Enden haldussekretär ylle-triin.enden@tallinnlv.ee 6457527
Oksana Talisainen avalike suhete peaspetsialist oksana.talisainen@tallinnlv.ee 6457521
Svetlana Minlibajeva eelarve peaspetsialist svetlana.minlibajeva@tallinnlv.ee 6457523
Aleksandra Lorvi peaspetsialist aleksandra.lorvi@tallinnlv.ee 6457599
11621 Tallinn, Valdeku 13
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Karmo Kuri linnaosa vanem karmo.kuri@tallinnlv.ee 6457341
Kristin Karu linnaosa vanema asetäitja kristin.karu@tallinnlv.ee 6457390
Jukko Nooni linnaosa vanema asetäitja jukko.nooni@tallinnlv.ee
Sven Põierpaas haldussekretär sven.poierpaas@tallinnlv.ee 6457331
Andra Roosa avalike suhete nõunik andra.roosa@tallinnlv.ee 6457344
Liis Ivaste haridus- ja kultuurinõunik liis.ivaste@tallinnlv.ee 6457343
Terje Klimov eelarve vanemspetsialist terje.klimov@tallinnlv.ee 6457334
Janika Kleemann koostööprojektide spetsialist janika.kleemann@tallinnlv.ee 6457338
11911 Tallinn, Kloostri tee 6
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kaido Saarniit linnaosa vanema asetäitja kaido.saarniit@tallinnlv.ee 6404821
Mart Külvi haldussekretär mart.kylvi@tallinnlv.ee 6457604
Marju Piirsalu eelarve juhtivspetsialist marju.piirsalu@tallinnlv.ee 6457618
Merike Pinn avalike suhete nõunik merike.pinn@tallinnlv.ee 6457629
10311 Tallinn, Kari 13
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Manuela Pihlap linnaosa vanem manuela.pihlap@tallinnlv.ee 6457006
Toomas Kästik linnaosa vanema asetäitja toomas.kastik@tallinnlv.ee 6457029
Pavel Boitsov linnaosa vanema asetäitja pavel.boitsov@tallinnlv.ee 6457949
Anne Tammsaar haldussekretär anne.tammsaar@tallinnlv.ee 6457002
Margus Parts haldusjuht margus.parts@tallinnlv.ee 6457035
Lisette Caroline Anton jurist lisettecaroline.anton@tallinnlv.ee 6457026
Helen Lill nõunik helen.lill@tallinnlv.ee 6457006
Violetta Lanman avalike suhete nõunik violetta.lanman@tallinnlv.ee 6457012
Ahti Olesk jurist ahti.olesk@tallinnlv.ee 6457031
Klarika Kure eelarve peaspetsialist klarika.kure@tallinnlv.ee 6457008