Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tihase Lasteaia üldinfo

Tihase Lasteaia üldinfo

 

"Tule tule tihane, hüüab lastekoor. Meie majas peamine- armastus ja hool!"


Tallinna Tihase Lasteaed on Tallinna 68. Lasteaia õigusjärglane, mis avati 1961. aasta mais.Tallinna Tihase Lasteaia nime kannab lasteaed 1999. aastast.

Lasteaed on nelja aiarühmaga eestikeelne munitsipaallasteaed.  Asume Tallinna Kristiine Linnaosas, aadressil Nõmme tee 9.

Lasteaed peab oluliseks laste õppimist mängu kaudu, mida toetavad lasteaia õppekava ja mitmed väljakujunenud traditsioonilised üritused, aktiivne osalemine linnaosa spordi- ja terviseüritustel ning osalemine erineva suunitlusega konkurssidel (kunsti-, luule- ja laulukonkursid). Olulisel kohal on ka õppetegevuste läbiviimine loodus- ja kultuurikeskkonnas õuesõppena. Õppetegevusi toetavad erinevad huvitegevused nagu tantsutrenn, inglise keele õpe, robootika ning uue tegevusena ka judo.

VisioonMissioonVäärtused.jpg

 

​​Lasteaed on liitunud programmiga "Kiusamisest vaba lasteaed", kuulub Tervist Edendavate Lasteaedade hulka, teeb koostööd SA Archimedesega (Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi kaudu vabatahtlike vastuvõtmine lasteaeda). Lasteaed teeb koostööd Sääse raamatukoguga projekti "Mesilase Miti raamatukast" kaudu. 

Meile on koostöö lapsevanematega väga oluline. Aastal 2023 osalesid Tihase lasteaia lapsevanemad Tervise Arengu Instituudi korraldatud vanemlusprogrammis "Imelised Aastad", mis  loob hea silla õpetaja ja lapsevanemate kasvatusmeetodite vahele. 

Lehekülge haldab:
Ruth Lukas 
Tallinna Tihase Lasteaia direktor
651 3370

[email protected]

Viimati muudetud 07.05.2024