Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kunst ja loovus

Kunst ja loovus

kunst ja loovus est.jpg

Loovus õpetab õpilastele distsipliini, sihikindlust, korralikkust, arendab kujutlusvõimet ja omapärast mõtlemist. Need oskused on kasulikud igas eluvaldkonnas ja just sellepärast on nii tähtis toetada ja säilitada huvi kunsti vastu lapses juba varasest lapsepõlvest. Kunsti- ja loovusstuudio on koht, kus igakülgselt toetatakse lapse kunstilise maailmatunnetuse arengut. Loovusstuudios õpilased tutvuvad joonistamise põhitöövõtetega, õpivad väljendama ennast ja oma ideid arendama.  Lapsed proovivad töötada erinevates kunstitehnikates, kasutavad igasuguseid materjale ja eksperimenteerivad nendega ning tutvuvad kunstiajalooga praktiliste ülesannete kaudu.Tundide eemärk on arendada lapse loovust, avardada silmaringi ja tutvustada neile kunsti võimalikult lähedalt.

Kunst ja loovus, meisterdamise tundides õpitakse tunda erinevad materjalid (vilt, paber, kangas jne.) ja lihtsamad töövõtted, mis sobivad selle vanuse rühma lastele. Lapse loovuse toetamine ja selle arendamine on muutumas üha enam oluliseks koolieelses eas. Laps on sündides täis loovus ja maailmaavastamise soovi ning õpitahet. 

Развитие и поддержка творческих навыков детей, а также мелкой моторики, как никогда важна именно в дошкольном возрасте, поскольку играет важную роль для общего развития ребенка. На данном кружке учимся распознавать и работать с различными материалами (фетр, бумага, ткань и т.д), а также использовать различные техники, подходящие к данной возрастной категории детей. 

     KLASSIRUUM: A310, A308

        ÕPETAJA: J. Salupuu

  Huviringi saab registreeruda järgmisel lingil:

        https://tondiraba.edu.ee/registration/

 

 

 

 

 

Viimati muudetud 16.11.2021