Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tantsustuudio AVANT

Tantsustuudio AVANT

Tantsukollektiiv Avant on noor ja edukas kollektiiv, kes on positiivselt ennast tõestanud nii Eestis kui ka välismaal. Kollektiiv on auhindade võitja rahvusvahelistel festivalidel. Tantsukollektiiv Avant on ainulaadne, sest selles tantsivad lapsed alates teistest eluaastast ja nende emad.

Tantsukollektiiv Avant pakub õppida mitut tantsustiili, võtta osa säravatest kontsertidest ja lihtsalt arendada endas rütmi tundmine ja kindlus omas vastupandamatuses.  Omandatakse klassikalise tantsu põhitõed, mis on vajalik igasuguse tantsu harrastajale, et saavutada plasitilisus, jõud ja tasakaal. Tundides kasutatakse erinevaid treeningsüsteeme, mis arendavad rütmitunnet, kordinatsiooni, muusikalist kuulmist, lihaseid, õiget hingamist jne. Tulemuseks on särava naeratuse ja ilusa rühiga enesekindlad noored, kellel on hea väljendusrikkus.

Танцевальный коллектив Авант это молодой и перспективный коллектив, который уже положительно зарекомендовал себя как в Эстонии так и за ее пределами. Является обладетелем призовых мест на международных фестивалях. Коллектив уникален тем, что там занимаются не только детки с 2х лет, но и их мамы. 
Предлагаем изучение различных танцевальных  стилей и активное участие в концертах. Наши занятия включают в себя: общую танцевальную физическую подготовку. Выполняя различные движения и упражнения, укрепляется опорно-двигательный аппарат, формируется правильная осанка, развиваются координация движений, пластика, чувство ритма и ориентация в пространстве. Особое внимание уделяется основам хореографии, изучению основных позиций рук и ног, развитию выворотности стоп.  Благодаря постоянным  выступлениям у детей повышается самооценка, расширяется кругозор.

    KLASSIRUUM: tantsusaal

        ÕPETAJA: I. Aduson, O.Liik, O.Beltsova

  Huviringi saab registreeruda järgmisel lingil:

      https://tondiraba.edu.ee/registration/

 1538 (DSCF6697).jpg

Foto: A. Nekrassov

Viimati muudetud 23.11.2021