Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna Kergejõustikuhalli taasavamine

Tallinna Kergejõustikuhalli taasavamine

16.01.2024 avati pärast põhjalikku renoveerimist Tallinna kergejõustikuhall. Kergejõustikuhalli renoveerimistööde ja juurdeehituse käigus muutus hoone energiasäästlikumaks, lisandus uut treeningpinda ja paranes funktsionaalsus.

Renoveeritud kergejõustikuhallis on prioriteediks kergejõustiku harrastamine, alates tipptasemel saavutussportlastest kuni harrastus- ja tervisesportlasteni välja. Uues hoones on jätkuvalt 200 meetri pikkune tartaankattega nelja rajaga jooksuovaal, sise-heiteala kettaheitjatele ja odaviskajatele, eraldi treeningala kõige pisemate kergejõustiku treening-gruppidele, jõusaal ja pealtvaatajate tribüünialad, mis võistluste välisel ajal on kasutatavad treeningpaikadena.

Lisaks kergejõustikule on võimalik korraldada võistlusi vehklemises, judos, tõstmises, karates, vehklemises, laskmises, maadluses ja teistel spordialadel. Kergejõustiklaste kõrval saavad halli kasutada ka korvpallurid, võrkpallurid ja paljude teiste spordialade esindajad üldfüüsiliste treeningute läbiviimiseks.