Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rühmade meeskonnad ja kontaktid

Rühmade meeskonnad ja kontaktid

Rühm "Pääsuke" , tel. 51925481

E-mail: [email protected]

Teja Žukova, õpetaja [email protected]

Alina Pirogova, õpetaja [email protected]

Natalja Põrh, õpetaja abi

 

Rühm "Päikene" , tel. 59186514

E-mail: [email protected]

Olga Aleksandrova, õpetaja  olga.aleksandrova@ymera.edu.ee

Viktoria Maljutina, õpetaja  viktoria.maljutina@ymera.edu.ee

Viktoria Filippova, õpetaja abi

 

Rühm "Кellukas", теl. 57493648

E-mail: [email protected]

Jekaterina Kasjantšuk, õpetaja  jekaterina.kasjantsuk@ymera.edu.ee

Svetlana Novikova, õpetaja  svetlana.novikova@ymera.edu.ee

Lidia Maljutina, õpetaja abi

 

Rühm "Mesilased", , tel. 53882466
E-mail: [email protected]

Ljudmilla Karass, õpetaja ljudmilla.karass@ymera.edu.ee

Jelena Stasjuk, õpetaja jelena.stasjuk@ymera.edu.ee

Marina Pihlakas, õpetaja abi

 

Rühm  "Vikerkaar", теl. 53855857

E-mail: [email protected]

Asija Sarkissova, õpetaja [email protected]

Jelena Petrotšenkova, õpetaja  jelena.petrotsenkova@ymera.edu.ee

Natalja Galkovskaja, õpetaja abi

 

Rühm  "Lepatriinu", теl. 57877415

e-mail: [email protected]

Galina Makarenkova , õpetaja  galyna.makarenkova@ymera.edu.ee

Olga Tsvetkova, õpetaja  olga.tsvetkova@ymera.edu.ee

Julia Pušnits, õpetaja abi

 

Rühm  "Rukkilill", теl. 56858670

E-mail: [email protected]

Inna Andrejeva , õpetaja  inna.andrejeva@ymera.edu.ee

Elana Kovš, õpetaja [email protected]

Jelena Surajeva, õpetaja abi

 

Rühm  "Pilveke", теl. 53015517

E-mail: [email protected]

Nadežda Antonova , õpetaja  nadezda.antonova@ymera.edu.ee

Valeria Arhipova, õpetaja  valeria.arhipova@ymera.edu.ee

Ljudmilla Savenkova, õpetaja abi

 

Rühm  "Tähekesed", теl. 57494526

e-mail: [email protected]

Maritta Tšumakova , õpetaja  maritta.tsumakova@ymera.edu.ee

Ljudmilla Baranova, õpetaja   ljudmilla.baranova@ymera.edu.ee

Ksenia Efimova, õpetaja abi

 

Rühm  "Pokud", теl. 57703791

E-mail: [email protected]

Tatjana Fortuna , õpetaja  tatjana.fortuna@ymera.edu.ee

Natalja Silla, õpetaja   natalja.silla@ymera.edu.ee

Antonina Šumeiko, õpetaja abi

 

Rühm  "Siilike", tel. 54501261

 E-mail: [email protected]

Svetlana Korentšuk , õpetaja  svetlana.korentsuk@ymera.edu.ee

Jelena Suzdaltseva, õpetaja  jelena.suzdaltseva@ymera.edu.ee

Larissa Kuptsova, õpetaja abi

 

Rühm  "Kajakas", теl. 58229955
e-mail: [email protected]

Anna Zemtšihhina, õpetaja  anna.zemtsihhina@ymera.edu.ee

Jekaterina Tšilimskaja, õpetaja  jekaterina.tsilimskaja@ymera.edu.ee

Jelena Tšarina, õpetaja abi

 

Muusikaõpetaja

Jana Gluhhova, tel. 6 35 75 33, 

E-mail: [email protected]

 

 

Eesti keele õpetaja

Julia Deduhhova

 E-mail: [email protected]

 

Lehekülge haldab:

Olga Malgina, Tallinna Ümera Lasteaia õppealajuhataja

 6 35 75 33 , [email protected]

Viimati muudetud 21.02.2024