Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

230 tantsijat Lasnamäe Lasteaedade tantsufestivalil "Tantsiv kevad 2022"!

28. aprillil toimus Lindakivi Kultuurikeskuses Lasnamäe lasteaedade tantsufestival „Tantsiv kevad 2022“

IMG_8282.JPG

Tänu Lasnamäe Linnaosa Valitsuse toetusele Tallinna Ümera Lasteaed juba kaheksandat korda korraldab Lasnamäe lasteaedade Kevadfestivali Lindakivi Kultuurikeskuses! Festival on traditsiooniliselt pühendatud Rahvusvahelisele Tantsupäevale, mis tähistatakse 29.aprillil, ja kannab nime "Tantsiv kevad". Ja kevadki tantsis väga erksalt ja rõõmsalt! Pärast kaheaastase koroonapausi tantsufestival oli kõikidele nagu sõõm värsket õhku.

Festivalist võtsid osa13 Lasnamäe lasteaeda: Tallinna Kuristiku Lasteaed, Tallinna Pallasti Lasteaed, Tallinna Lasteaed Kirsike, Tallinna Raadiku Lasteaed, Tallinna Liikuri Lasteaed, Tallinna Kihnu Lasteaed, Tallinna Seli Lasteaed, Tallinna Lindakivi Lasteaed, Tallinna Ülemiste Lasteaed, Tallinna Kivimurru Lasteaed, Tallinna Loitsu Lasteaed, Tallinna Arbu Lasteaed,  ja Tallinna Ümera Lasteaed. Kaheosalises festivali programmis esinesid kokku 230 last.

Tänu andekatele juhendajatele ja lastele kõik 16 tantsunumbrit olid ilusad ja tõid palju rõõmu kõikidele suurtele ja väikestele vaatajatele!

„Väga meeldiv oli jälgida, kuidas juba lasteaias käivad lapsed tundsid nii suurt rõõmu tantsimisest. See üritus võiks anda innustust liikumise osas juurde ka noortele ja täiskasvanutele,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.