Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Töötajad

Eesti keele õpetaja - Irina Vedom Irina.Vedom@unistuse.edu.ee 

Muusika õpetaja - Olesja Stjopin Olesja.Stjopin@unistuse.edu.ee 

Lasteaia logopeed - Olga Prusakova (55968929); prusakova_o@mail.ru 

Vastuvõtt: Esmaspäev 08.00-09.00

Tasandusrühma logopeed - Inna Butt (53418948) - buttinna@gmail.com  

Vastuvõtt: Neljapäev 16.00-18.30 

LEPATRIINUD (tasandusrühm): (53418948)

Tatjana Obodjanskaja Tatjana.Obodjanskaja@unistuse.edu.ee 

Arzu Hajiyeva  Arzu.Hajiyeva@unistuse.edu.ee 

Inna Butt (logopeed) Inna.Butt@unistuse.edu.ee 

neid abistab selles - Alla Knjazeva Alla.Knjazeva@unistuse.edu.ee 

Alates septembrist 2021a. osaleb rühm programmis "PERSONA DOLLS". 

MESIMUMMUD (sõimerühm):  (51994380)

Tatjana Moiseykova Tatjana.Moiseykova@unistuse.edu.ee 

Rimma Plenkina Rimma.Plenkina@unistuse.edu.ee 

neid abistab selles -  Alla Froš Alla.fros@unistuse.edu.ee  

Alates septembrist 2022 a. osaleb rühm programmis "PERSONA DOLLS". 

KARUMÕMMID: KEELEKÜMBLUSRÜHM 53029135)

Irina Zhukova Irina.Zhukova@unistuse.edu.ee 

Lilianne Kohnovitš Lilianne.Kohnovits@unistuse.edu.ee 

Svetlana Lisitsyna Svetlana.Lisitsyna@unistuse.edu.ee  

Alates septembrist 2021a. osaleb rühm programmis "PERSONA DOLLS". 

TIBUD: (53602649)

Jelena Gassova Jelena.Gassova@unistuse.edu.ee 

Tatjana Solovjova  Tatjana.Solovjova@unistuse.edu.ee 

neid abistab selles -  Tatjana Dubrovina Tatjana.Dubrovina@unituse.edu.ee 

Alates 2019a. osaleb rühm programmis "Kiusamisest vaba lasteaed". 

Infot projekti kohta:   www.kiusamisestvabaks.ee

SIPSIKUD: (51910423)

Jekaterina Semjonova Jekaterina.Semjonova@unistuse.edu.ee 

Jelena Kovalenko Jelena.Kovalenko@unistuse.edu.ee 

neid abistab selles  - Jelena Trääl Jelena.Trääl@unistuse.edu.ee  

Alates 2018a. osaleb rühm programmis "Kiusamisest vaba lasteaed". 

SAJAJALGSED:  Projekt "Professionaalne eesti keele õpetaja rühmas(51970194)

Olesja Borissova Olesja.Borissova@unistuse.edu.ee 

Natalja Russakova Natalja.Russakova@unistuse.edu.ee 

Olga Mets Olga.Mets@unistuse.edu.ee 

neid abistab selles -  Oksana Krjukova Oksana.Krjukova@unistuse.edu.ee 

Alates septembrist 2022a. osaleb rühm programmis "Kiusamisest vaba lasteaed". 

 

 

Viimati muudetud 17.10.2022