Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

20. novembril alustame tasuta graniitsõelmete väljastamist korteriühistutele

20. novembril alustame tasuta graniitsõelmete väljastamist korteriühistutele

Mustamäe Linnaosa Valitsus jagab ka sel aastal korteriühistutele talviseks kõnniteede hoolduseks tasuta graniitsõelmeid. Sõelmeid väljastatakse alates 20. novembrist kuni 31. jaanuarini linnaosavalitsuse koostööpartneri juurest.

Korteriühistutele eraldatakse puistematerjali trepikodade arvu järgi. Iga trepikoja kohta 1 kott (25 kg) graniitsõelmeid. Tornelamud saavad kaks kotti sõelmeid.

Sõelmete kättesaamiseks tuleb korteriühistu esindajal minna linnaosavalitsuse koostööpartneri juurde, kes graniitsõelmed väljastab. Kartust, et graniitsõelmed otsa saavad ning neid kõikidele Mustamäe kortermajadele ei jätku pole, sest vajadusel tellitakse neid juurde.

Graniitsõelmete väljastamine toimub alates 20. novembrist kuni 31. jaanuarini tööpäevadel kell 9.00 kuni 15.00 AS Mustamäe Haljastus laos (Kadaka tee 78). Infotelefon 6536220.

NB! Vastavalt Tallinna linna heakorra eeskirjale on kinnistu ja ehitise omanik kohustatud teostama heakorratöid kinnistuga või ehitisega külgneval puhastusalal (puhastusala on kõnnitee, mis asub teega külgneva kinnistu ja sõidutee vahel). Libeduse tõrjeks tuleb kasutada puistematerjali, mille tera läbimõõt on 2-6mm. Keelatud on kasutada tuhka või kloriide.