Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Abipakkide kampaania 2023

Abipakkide kampaania 2023

Kristiine Linnaosa Valitsuse abipakkide kampaania üksi elavatele pensionäridele tuleb taas!

Anname teada, et korraldame taas abipakkide jagamise, mille raames toetame toiduainete pakiga Kristiines elavaid üksikuid vanaduspensionäre, kelle sissetulek jääb alla 725 euro.
Abipaki taotleja peab vastama järgmistele tingimustele:
•            tema rahvastikuregistrijärgne elukoht on Kristiines;
•            ta elab oma kodus üksi (korterisse ei ole kedagi peale tema enda elama registreeritud);
•            saate vanaduspensioni ning teie kuusissetulek on väiksem kui 725 eurot.

Kõik Kristiine üksi elavad vanaduspensionärid, kes soovivad saada linnaosavalitsuselt abipakki, peavad selleks registreeruma ajavahemikus 17. – 30. november 2023, helistades tööpäeval (E–R) kella 9.00 ja 16.00 vahel Kristiine linnaosa valitsuse telefonidele 645 7140, 645 7105 ja 645 7112. Abipaki saamiseks peab kindlasti registreerima ka siis, kui olete varasematel aastatel abipakke saanud.

Esitades Kristiine Linnaosa Valitsusele oma andmed, annavad taotlejad ühtlasi nõusoleku kontrollida nende elukohaandmete vastavust rahvastikuregistris.

NB! Registreerimisperiood on piisavalt pikk (17. – 30. november 2023), et kõik sooviavaldajad jõuaksid oma andmed linnaosavalitsusele edastada. Seoses sellega ka tungiv palve võimalusel – Kristiine linnaosa valitsuse infotelefoni ülekoormuse vältimiseks – mitte kiirustada ennast registreerima kohe kampaania esimestel päevadel.

Abipakkide väljastamise ajast ja kohast teavitab linnaosavalitsus registreerunud isikuid esimesel võimalusel.