Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Ajaleht Pealinn korjatakse Euroopa Parlamendi valimiste mittetäieliku teabe tõttu levist

Ajaleht Pealinn korjatakse Euroopa Parlamendi valimiste mittetäieliku teabe tõttu levist

Ajalehe Pealinn sellel nädalal ilmunud ajalehenumber ei jõua alatest tänasest enam postkastidesse ja lehekorvidesse, sest küljendusliku ja toimetusliku eksituse tõttu jäi Euroopa Parlamendi valimistega seotud lehekülgedelt osa infot lehest välja. 

Eile kandesse jõudnud ajalehe Pealinn numbris avaldati valijate informeerimiseks kaheleheküljeline infomaterjal Euroopa Liidu Parlamendi valimiste korraldusest pealinnas, näiteks info Tallinnas asuvates valimisjaoskondade, eel- ja e-hääletuse võimaluste ning hääletamisõiguse ja valimistoimingute kohta. 

Euroopa Parlamendi valimismaterjalidega sisustatud lehekülgedel ununes aga ajalehe küljendusliku ja toimetusliku tegevuse käigus materjali seast välja osade valimiskandidaatide nimekirjad. Trükisest puudusid üksikkandidaatide, erakonna Parempoolsed ja Keskerakonna nimekiri. 

„Tegu oli töötajate inimliku eksitusega, täiendatud Euroopa Parlamendi valimistega seotud infomaterjal jõuab aga lehekorvidesse hiljemalt nädala jooksul eraldi trükisena,“ lausus Pealinna tegevtoimetaja Maarja-Liis Arujärv.