Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Detsember oli Kannikese lasteaias puhkamise ja une kuu

Kõik rühmad võtsid vastu TEL meeskonna väljakutse „Päkapikkude magus uni”. Iga rühm mõtles välja ja tegi pildikollaaži sellest, kuidas lapsed puhkavad või ’’võtavad aja maha’’.

Lapsed puhkasid erinevates kohtades ja tegevustes – voodis, diivanil, põrandal pikutades, kiikudes ja isegi raamatute vaatamise ajal:)

Lasteaia töötajate seas selgitati välja aga kõige suurem unimüts. Kõik töötajad märkisid ajavahemikul 1.12-12.12 tabelisse oma unetunnid. Jõulupeol kuulutati välja, kes antud perioodil kõige paremini välja puhkas. Selleks oli meie armas logopeed Anu. Magades soovituslikud kaheksa tundi ööpäevas, tuleb kaheteist päeva peale kokku 96 unetundi. Üle 96 tunni magas vaid kuus töötajat, kuid eks tuleb arvestada ka, et iga inimese unevajadus on individuaalne. Töötajates tekitas see väljakutse igatahes palju põnevust!

Detsembri alguses osalesime ka projektis „Jõulukaardid hooldekodudele“. Nüüd saime tagasiside, et Narva Sotsiaaltöökeskus on meie laste meisterdatud jõulukaardid ilusti kätte saanud ja tänati meid hoolimise eest. Meil on hea meel, et saime valmistada natukenegi rõõmu!

Rahulikku pühadeaega kõigile Kannikese lasteaia poolt!

Allikas: Tallinna Kannikese Lasteaed