Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Detsembrikuu tegemised Tallinna Kiikhobu Lasteaias

Detsember on jõulukuu täis üllatusi ning põnevaid ja lustlikke tegemisi jätkus sel kuul ka Tallinna Lasteaeda Kiikhobu. Lasteaed oli täis piparkoogihõngu, rühmad kaunistatud, jõulutulukesed säramas ja päkapikud piilumas.

1.detsembri öösel olidki rühmades käinud päkapikud ning jätnud kõigile üllatuse ja kirjakese. Igal lasteaia hommikul said lapsed avada advendikalendri tornikese ühe akna, võtta sealt ühe puzzletüki ning kleepida alusele. 22. detsembriks tuli sellest kokku üks tore jõulupilt.

Esimese advendi saabumise puhul saime kõik õues kokku. Jõululauluga esinesid õpetajad. Kõik said kaasa laulda ja kellukesi tilistada. Hoov sai helinat täis ning saabunud lumi tekitas jõulutunnet veelgi enam.

Koos teise advendiga saabus krõbe külm. Siiski saime suuremate lastega hetkeks õues kokku, et üheskoos päkapikutantse tantsida.

Kolmandal advendihommikul kõlas lasteaia koridoris jõulumuusika, mis kõiki lasteaeda tulevaid lapsi meeleolukalt tervitas. Lapsed vaatasid teiste rühmade advendiaja videotervitusi. Virtuaalsed jõulutervitused laste esinemistega saadeti ka rõõmuks lapsevanematele.

Neljanda advendiaja saabumist tervitas jõuluvana tulek lasteaeda, kes käis rühmast rühma, et üheskoos lastega laulda ja tantsida. Lastel oli võimalus rahulikult jõuluvanaga silmast silma rääkida ja maailma asju arutada.

17. detsembril, kui oli rahvusvaheline jõulukampsuni päev, tähistasime seda üheskoos meiegi – tore jõuluriietus tõi rõõmu nii suurte kui väikeste hinge. Aitäh kõikidele, kes aitasid kaasa meeleoluka detsembrikuu õnnestumisele!

Allikas: Tallinna Lasteaed Kiikhobu