Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Eelinfo 3. – 9. oktoober 2022

Esmaspäev, 3. oktoober

16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev õnnitleb Kelmiküla lasteaeda 15.sünnipäeva puhul
16.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osaleb Mesimummu lasteaia sünnipäevapeol
16.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Kristiine noortekeskust
16.00 Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap osaleb Kelmiküla lasteaia juubeli tähistamisel
18.00 Haabersti linnaosa vanem Oleg Siljanov tervitab linnaosa haridustöötajaid õpetajate päeva puhul pidulikul vastuvõtul Estonia teatris


Teisipäev, 4. oktoober

9.00 abilinnapea Vladimir Svet kohtub tehnovõrkude valdajatega, et arutada Vanasadama trammiprojekti maa-aluste kommunikatsioonide väljaehitamist
10.00 abilinnapea Vladimir Svet arutab Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindajatega trammi- ja rattateede arendamist
10.30 Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri tutvub vana Muusikakeskkooli majaga (Vabaduse pst 130a), et arutada hoone võimaliku planeeringu küsimust
11.00 abilinnapea Madle Lippus kohtub Mainor ASi juhatuse esimehe Kadi Pärnitsaga Ülemiste City arenduse teemal
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub BC Kalev/Cramo esindajatega
12.15 abilinnapea Madle Lippus osaleb restoranis Dylan toimuval lõunal keskkonnaministriga, tunnustamaks Ülemiste City linnaku üleminekut ühekordsete nõude kasutamiselt taaskasutatavatele Ringo pakenditele
13.00 abilinnapea Joosep Vimm kohtub DIANA kiirendi teemadel Tehnopoliga
13.00 Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri külastab Nõmme eakate keskuse 25. juubeli üritust
14.15 abilinnapea Joosep Vimm külastab Tallinna Jäätmekeskust
15.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm avab Kesklinna Sotsiaalkeskuse eakate päeva kontserdi Hopneri majas. Külalisesinejaks on Reet Linna, üles astuvad ka sotsiaalkeskuse kollektiivid
16.00 Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko osaleb erakorralisel linnaosakogu istungil
16.30 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osaleb linnaosa välikontori töös Vanasadama piirkonnas (Reidi tee – Poldri tn ristmik)
17.00 Haabersti linnaosa vanem Oleg Siljanov osaleb Haabersti linnaosakogu koosolekul

Kolmapäev, 5. oktoober

8.00 Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko õnnitleb Lasnamäe õpetajaid õpetajate päeva puhul
10.00 linnavalitsuse istung
10.00 abilinnapea Vladimir Svet osaleb Kaitseväe õppusel Decisive Lancer 2022
12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna esitluskeskuses (Vabaduse väljak 7, esimene korrus)
12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb välitreeningute hooaja lõpetamisel Löwenruh’ pargis
12.00 Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap osaleb Arsenali relvatehase pikaaegsele ülemale Eduard Rudolf Kimberile mälestuspingi avamisel Arsenal keskuse juures (Erika 14)
13.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents (vene keeles)

13.00 abilinnapea Kaarel Oja kohtub Tammsaare muuseumis Tallinna Kirjanduskeskuse direktori Maarja Vainoga ja arutab keskuse 2023. aasta plaane
14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Energia Avastuskeskuse tegevusega seonduval arutelul
15.00 linnapea Mihhail Kõlvart osaleb Põhjamaade ja Balti riikide linnapeade (Nordic-Baltic Mayors) online-kohtumisel
15.00 abilinnapea Vladimir Svet juhib linnaruumi sekkumiste projekti "Rohejälg" juhtkomisjoni koosolekut, osaleb ka abilinnapea Madle Lippus

16.30 Haabersti linnaosa vanem Oleg Siljanov osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Paldiski mnt 85 juures
17.00 linnapea Mihhail Kõlvart, abilinnapea Madle Lippus ja Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osalevad Tallinna Piiskopliku Toomkiriku tornikiivri restaureerimistööde lõpetamist tähistaval peapiiskop Urmas Viilma tänuvastuvõtul 
17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Mustamäe õpetajatele korraldatud tänuüritusel
17.30 Haabersti linnaosa vanem Oleg Siljanov osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Pirni 2 juures

Neljapäev, 6. oktoober

14.00 abilinnapea Vladimir Svet osaleb Tallinna Linnavolikogu infotunnis keskkonna- ja kommunaalmajandus ning munitsipaalpolitseiga seotud teemadel
14.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osaleb Vana-Kalamaja tänava rekonstrueerimise koosolekul
16.00 linnavolikogu istung
16.00 abilinnapea Vladimir Svet osaleb Klindipargi konkursi võitjate väljakuulutamise üritusel
17.30 abilinnapea Kaarel Oja külastab Tallinna Botaanikaaias Artishoki kunstibiennaali “Taimed kui tunnistajad” 10-päevast avamiste maratoni
18.00 abilinnapea Vladimir Svet osaleb Värvi ja Heinavälja tänavate eskiiside avalikul tutvustusel aadressil Värvi 12
18.00 Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko osaleb Lindakivi Kultuurikeskuses õpetajate päeva pidulikul tähistamisel
18.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Välja tänava rekonstrueerimisprojekti tutvustamisel ja linnaosa hoovikohtumisel Välja 6 ja 8 hoovis

Reede, 7. oktoober

10.00 linnapea Mihhail Kõlvart osaleb Eesti Korteriühistute XXV Foorumil (Radisson Blu Hotel Olümpia)
12.30 Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri osaleb Nõmme juubilaride vastuvõtul Nõmme Kultuurikeskuses
14.00 abilinnapea Betina Beškina osaleb Tallinna Lastekodu Mustamäe uuenenud maja avamisel (Sõpruse pst 248)
17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb õpetajate päeva galal

Laupäev, 8. oktoober

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko külastab Lasnamäe Suurt Sügislaata Tondiloo pargis
11.00 abilinnapea Betina Beškina osaleb Roosa Lindi jooksul

11.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osaleb linnamatkal Keldrimäe asumis, kogunemine Kaasani kiriku ees, Liivalaia tn 38 (kell 11.00 inglise keeles, kell 12.00 vene keeles ja 13.00 eesti keeles)
12.00 Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri ja ajaloolane Jaak Juske viivad läbi ekskursiooni Glehni kuju juurest Glehni lossi juurde, kus tutvustavad huvilistele Nõmme linnaosa ajalugu ja tulevikuplaane
18.00 abilinnapead Kaarel Oja ja Vadim Belobrovtsev osalevad Eesti Kirjanike Liidu 100. sünnipäeva tähistamisel Estonia kontserdisaalis

Pühapäev, 9. oktoober

10.00 - 16.00 Stroomi rannapargis toimub Suur Sügislaat ja kontsert