Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

ENDLA AIA noorimad näitasid eeskuju ja panustasid VABATAHTLIKKU PÄÄSTESSE

ENDLA AIA noorimad näitasid eeskuju ja panustasid VABATAHTLIKKU PÄÄSTESSE

05.12 toimus Endla Lasteaia galeriis üks üsna teistmoodi kaardi loomine. Aitäh Päästeliidu juhile Piia Kallas’ele kaasamise ja toreda ettepaneku eest ja Päästeliidu kommunikatsioonijuhile Hendrik Tali’le laste emotsiooni ning hetkede kinni püüdmise eest oli tore ja elamuslik hommik kus noorimad Endla AIA lapsed said panustada VABATAHTLIKKU PÄÄSTESSE läbi Päästeliidu tänukaardi loomise.

Päästeliit on üle kümnendi seisnud selle eest, et Eesti kuuluks riikide sekka, kus õnnetused, mõttetult kaotatud inimelud ja hävinud vara oleksid väga erakordsed vahejuhtumid.

  • Püüame teha elu Eestis ohutuks ning tagada, et olla vabatahtlik päästja ja merepäästja oleks võimalikult lihtne, põnev ja kasulik. Püüame muuta ühiskondlikku mõtteviisi säästvama ja ohutuma elukeskkonna suunas.
  • Päästeliit soovib 2025. aastaks kasvatada vabatahtlikku päästesse kaasatud inimeste arvu 25 000-ni. Seepärast peame oluliseks iga ühingut ja iga üksikut inimest, kes soovib anda oma panuse Eesti ohutuma elukeskkonna nimel. Alustame üheskoos siit. Enne avalduse saatmist tutvu ka meie põhikirja, visiooni ja tegevusega maapääste, merepääste ning eripääste valdkondades.

Rohkem infot Päästeliidu tegevuse kohta leiad siit https://paasteliit.ee/paasteliidust

HEA TAHE ja  VABATAHTLIK ALGATUS on see,  mis PÄÄSTAB ELUSID oleme rõõmsad, et ENDLA AIA noorimad lapsed UBINA RÜHMAST näitasid eeskuju ja lõid kaasa PÄÄSTELIIDU tänukaardi loomeprotsessis PANUSTA SINAGI Eesti ohutuma elukeskkonna nimel!