Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Erasmuse projekt "Natural Born Teachers"

Erasmuse projekt "Natural Born Teachers"

Täna toimus meie lasteaias eriline sündmus, kus meie pühendunud õpetajad tutvustasid oma kolleegidele rahvusvahelist Erasmuse projekti "Natural Born Teachers". Projekti eesmärgid on:
Õpetajate vaimse tervise parandamine kasutades erinevaid meditatsiooni ja jooga harjutusi
Õpetajate motivatsiooni tõstmine
Uute inimestega tutvumine, sidemete loomine ja silmaringi arendamine
Kogemuste vahetamine ning erinevate kultuuridega tutvumine
Meie õpetajad Liis Hinno, Karin Lubi, Susanna Berezina, Kirgit Tsarents, õppejuht Svetlana Põldes ja eripedagoog Sandra Rovbut, kes on projektis aktiivselt osalenud, jagasid oma kogemusi ja inspiratsiooni, mida nad on saanud projektiga seotud Zoomi kohtumistel igakuiselt ja kokkusaamisel Portugalis, Eestis ja Itaalias.
Projekti raames on õpetajad saanud võimaluse osaleda erinevates töötubades ja seminaridel, mis keskenduvad õpetajate heaolust. Nad on külastanud Portugali ja Itaalia kooli ja lasteaedu, et vahetada kogemusi ja õppida parimaid praktikaid teistelt riikidelt.
Esitlusel toodi välja projekti eesmärke, erinevusi haridussüsteemides, õpetajate mõtteid, kuidas ka edaspidi praktiseerida projektis õpitut, ka meie lasteaias ning igapäevases õppetöös.
Lasteaia direktor tunnustas õpetajaid nende pühendumuse ja entusiasmiga osalemise eest projektis. Ta rõhutas, et sellised rahvusvahelised projektid aitavad tõsta meie lasteaia õpetamise kvaliteeti ning pakkuda lastele veelgi mitmekülgsemat ja arendavat õpikogemust.