Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Esimesel advendil avatakse Põhja-Tallinna Jõulumaa

Esimesel advendil avatakse Põhja-Tallinna Jõulumaa

Kolmel advendil on Stroomi rannapargis avatud Jõulumaa, kus toimuvad tasuta pereõhtud. Kavas on lasteetendused ja mängud, karusselli- ja hobuvankrisõidud, jõuluvana vastuvõtt ning meisterdamise töötoad. Lisaks toimub 16. detsembril pereõhtu uuel Vana-Kalamaja tänava väljakul.


Põhja-Tallinna vanema Manuela Pihlapi sõnul avatakse ka sel aastal Põhja-Tallinnas jõulumaa, kus kolmel advendil ootavad külalisi tasuta pereõhtud põneva programmiga. “Esimest aastat toimub lisaks pereõhtu ka uuel Vana-Kalamaja tänaval. Stroomi rannapargi jõulumaa lasteetendused, lastemängud ja jõuluvana vastuvõtt toimub esimesel, teisel ja kolmandal advendil kell 15-18. Lisaks saab sõita hobuvankri ja karusselliga ning meisterdada jõulukaunistusi. Piduliku atmosfääri loovad jõulukaunistused ja -muusika,” ütles Pihlap ja lisas, et esimene advendiküünal süüdatakse 3. detsembril kell 15. 

Põhja-Tallinna Jõulumaa Stroomi rannapargis on avatud 3., 10. ja 17. detsembril kell 15-18. Igal pereõhtul on kavas lasteetendused ja mängud, hobuvankrisõit, meisterdamise töötoad ja jõuluvana vastuvõtt. Esimesel ja teisel advendil saab sõita ka karusselliga. Kõik jõulumaa tegevused on tasuta.

Põhja-Tallinna valitsus on detsembriks valmistanud ette rikkaliku kultuuriprogrammi. Lisaks jõulumaale toimub 10. detsembril kell 10-16 suur jõululaat Stroomi rannapargis ja 16. detsembril kell 15-18 saabub jõuluootus Kalamajja, kus Vana-Kalamaja väljakul toimub tasuta pereõhtu. 19. detsembril kell 18 annab Peeteli kirikus (Preesi 5) tasuta kontserdi Uku Suviste. 

Põhja-Tallinna Jõulumaa üritus Facebookis: https://fb.me/e/1GngbgfhF
Põhja-Tallinna Jõululaada üritus Facebookis: https://fb.me/e/1ztIfT2Fo 
 

Sarnased uudised