Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Esmaspäevast on Sitsi ja Kopli tänava ristmik autoliiklusele suletud

Esmaspäevast on Sitsi ja Kopli tänava ristmik autoliiklusele suletud

Esmaspäevast, 13. juunist kuni pühapäeva, 19. juunini on Sitsi ja Kopli tänava ristmik suletud autoliiklusele. Ühistranspordi liikumisteed muudatus ei mõjuta.

Põhja-Tallinna vanema Manuela Pihlapi sõnul on Sitsi tänava rekonstrueerimine jõudnud lõpufaasi. “Sitsi tänav läbib mastaapset uuenduskuuri ja tööd toimuvad ka maa all: ehitatakse välja vee- ja kanalisatsioonitorustik. Esmaspäeval algab torustiku uuendamine Sitsi ja Kopli tänava ristmikul,” ütles Pihlap. 

Linnaosavanem lisas, et ehitustööd ei mõjuta ühistranspordi liiklust, kinnistute omanikele on liigipääs tagatud. “Muu liiklus on suunatud Erika ja Sõle tänava kaudu. Tööde kestvus on üks nädal.”

Kopli ja Sitsi ristmik on osaliselt suletud seoses Sitsi tänava vee ja kanalisatsioonitrasside ehituse ja katendite taastamisega. Lisaks varasemasele Sitsi tänava sulgemisele on antud vahemikus suletud ka Kopli tänava kesklinnapoolne haru. 

Sitsi tänava rekonstrueerimistööde käigus vahetatakse Sõle ja Kopli tänavate vahelisel lõigul välja äärekivid ning taastatakse haljasala. Sõidu- ja kõnniteele tuleb uus asfalt ja taastatakse teekattemärgistus. Sitsi tänava ning Sõle ja Kopli tänavate ristmikel ehitatakse välja ka vee- ja kanalisatsioonitorustik. Trassitöid teostatakse algusega Sitsi-Sõle ristmikust suunaga Kopli tänavale. Ehitustööde lepinguline tähtaeg on juuli 2022.

Sitsi tänava rekonstrueerimistööde tellija on Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet. Projektdokumentatsiooni koostas T-Model OÜ ja ehitustöid teostab InfraRoad OÜ.

Uuendatud 19.06.22 kl 20.07

Sitsi ja Kopli tänava ristmikul jätkuvad tööd

Sitsi ja Kopli tänava ristmik jääb suletuks autoliiklusele kuni kolmapäeva, 22. juunini. Ühistranspordile on ristmik avatud.