Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

F. R. Kreutzwaldi tänava trassiehitustööd suunavad bussid ümbersõidule

F. R. Kreutzwaldi tänava trassiehitustööd suunavad bussid ümbersõidule

Seoses jätkuvate Tallinna Vee ja Utilitase vee- ja kanalisatsioonitrassi ehitustöödega F. R. Kreutzwaldi tänaval suunatakse alates 21. juunist mitmed bussiliinid ümbersõidule.

Ehitustööde tõttu on liiklus piiratud Kreutzwaldi tänava Tartu maantee ja Gonsiori tänava vahelisel lõigul ning hilisemates etappides suletakse ajutiselt ka Kreutzwaldi-Kunderi ristmik. Ümbersõiduks soovitakse kasutada Pronksi tänavat, jalakäijate ja ratturite läbipääs on tagatud. Praeguste plaanide kohaselt kestavad ehitustööd suve lõpuni.

Reedest, 21. juunist kuni 31. augustini muudetakse bussiliinide nr 9, 31, 35, 42, 46, 55, 94 ja 95 liikumisteed. Mõlemal sõidusuunal jääb ära liikumistee F. R. Kreutzwaldi tänaval, liiklus toimub mõlemal suunal Gonsiori tänava ja Estonia puiestee kaudu.

Bussiliinide nr 9, 42, 46 ja 94 liikumisteed ja peatused Priisle ja Seli suunal ei muutu. Kadaka, Väike-Õismäe ja Balti jaama suunal ära jäävad peatused Paberi, Tornimäe ja Estonia (Teatri väljakul) ning liinil nr 46 peatus Kaubamaja; tehakse Gonsiori tänaval peatus Gonsiori, Gonsiori tänaval hoone nr 13 ees parkimisalal peatus Kivisilla (ajutine) ning Estonia puiesteel peatus Estonia.

Bussiliinid nr 31 ja 55 peatuvad Priisle ja Gaasi suunal algpeatusel Estonia (Teatri väljakul Solarise kõrval); Teatri väljakul hoone nr 3 ees tehakse peatus Estonia ja Gonsiori tänaval peatus Kivisilla. Estonia suunal ära jäävad peatused Paberi ja Tornimäe, tehakse Gonsiori tänaval peatus Gonsiori, Gonsiori tänaval hoone nr 13 ees parkimisalal peatus Kivisilla (ajutine), Estonia puiesteel peatus Estonia ja lõpp-peatus Estonia (Teatri väljakul).

Bussiliini nr 35 liikumistee ja peatused Seli suunal ei muutu. Pelguranna suunal ära jäävad peatused Paberi, Tornimäe ja Estonia (Teatri väljakul). Tehakse Gonsiori tänaval hoone nr 13 ees parkimisalal peatus Kivisilla (ajutine) ja Estonia puiesteel peatus Estonia.

Bussiliini nr 95 Viimsi suunal ära jäävad peatused Estonia (Teatri väljakul), Tornimäe ja Paberi, tehakse Estonia puiesteel peatus Estonia ja Gonsiori tänaval peatus Kivisilla. Balti jaama suunal ära jäävad peatused Paberi, Tornimäe ja Estonia (Teatri väljakul), tehakse Gonsiori tänaval hoone nr 13 ees parkimisalal peatus Kivisilla (ajutine) ja Estonia puiesteel peatus Estonia.

Sõiduplaanide, liinide liikumisteede ja peatustega on võimalik tutvuda veebilehel transport.tallinn.ee.