Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

First lego league festival Tallinna kesklinna vene gümnaasiumis

First lego league festival Tallinna kesklinna vene gümnaasiumis

15. ja 17. mai toimus Tallinna kesklinna vene gümnaasiumis unustamatu first lego league junior festival, mis ühendas algklasside õpilasi ja ka kõige nooremaid osalejaid lasteaiast.

Festivali esimene päev oli eriti tähtis, sest esimest korda osalesid konkursil kõige väiksemad 1.-2. klasside õpilased ja lapsed lasteaiast. Juba hommikul täitus kooli saal rõõmsa sumina ja elevusega. Kõik meeskonnad valmistusid hoolega, et näidata oma uusimaid projekte, mille kallal nad viimastel nädalatel töötasid.

Konkursialal valitses koostöö ja vastastikuse abistamise õhkkond. Lapsed mitte ainult ei demonstreerinud oma projekte, vaid jagasid ka üksteisega ideid ja inspiratsiooni. Korraldati näitus, kus sai näha erinevaid legoklotsidest loodud mudeleid, alates lihtsatest kuni keerukate mehhanismideni, mis kehastasid hämmastavaid insenerilahendusi.

Pärast ametlikku osa algas meelelahutusprogramm. Osalejad tantsisid rõõmuga hoogsa muusika saatel ja mõned isegi laulsid oma lemmiklaule, muutes konkursi tõeliseks talendifestivaliks. See päev jääb kõigile kauaks meelde, olles näidanud, et isegi kõige väiksemad lapsed on võimelised suurteks tegudeks, kui nad töötavad koos ja toetavad üksteist.


17. mai oli sama põnev ja tähtis, sest siis astusid lavale 3.-4. klasside õpilased, kes uhkusega demonstreerisid oma projekte ja oskusi. Päeva üllatuseks oli osalejate kohalolek Avatud koolist. Meie õpilased jagasid entusiasmiga oma teadmisi ja saavutusi, pidades esitlusi ja selgitades oma mudelite tööd.

Külalistele valmistas hämmingut meie laste loovus ja tehnilised oskused. Pärast ametlikku osa, nagu ka esimesel päeval, korraldati meelelahutusprogramm. Tantsud, laulud ja sõbralikud vestlused lõpetasid selle imelise päeva positiivse noodiga.

Allikas: Tallinna kesklinna vene gümnaasium