Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Haabersti eakatele toimub kinohommik

Haabersti eakatele toimub kinohommik

Neljapäeval, 4. aprillil kell 11 saavad väärikas eas Haabersti filmihuvilised vaadata Mustamäe Apollo kinos eesti mängufilmi "Elu ja armastus".Tasuta kinohommikud on väga populaarsed linnaosa väärikas eas elanike seas. Linnaosa valitsuse jaoks on see üks võimalus pakkuda kohalikele elanikele täiendavat vaba aja veetmise võimalust.
A. H. Tammsaare samanimelisel romaanil põhinev mängufilm viib meid ühe ootamatu armastusloo keskmesse. Elu ja armastuse järskude pööretega seisavad silmitsi kaks Eesti kirjandusest tuntud ikoonilist tegelast, Irma ja Rudolf. Filmi tegevus leiab aset murrangulisel ajajärgul, mil kasvavast heaolust rammestunud noor Eesti vabariik peab toime tulema muutuva maailma raputavate raskustega. Esmakordselt täispika mängufilmina ekraanile jõudev "Elu ja armastus" annab aegumatutele teemadele värske vaatepunkti, luues üllatavaid paralleele tänapäevamaailmaga.„Elu ja armastus“ on lühifilmide ja reklaamidega auhindu võitnud režissöör Helen Takkini debüütmängufilm. Peaosades Karolin Jürise (Irma), Mait Malmsten (Rudolf), Loviise Kapper (Lonni) ja Ursel Tilk (Eedi). Teistes rollides Markus Luik, Alo Kõrve, Markus Habakukk, Tõnis Niinemets, Steffi Pähn, Kristiina-Hortensia Port, Getter Meresmaa, Helgur Rosental, Mihkel Kabel ja Laura Kukk.
Eakate kinohommik toimub Mustamäe Apollo kinos, mis asub Mustamäe keskuses Tammsaare tee 104a. Haaberstist saab Mustamäe kinno mugavalt bussidega nr 12,13, 37 või 61, kinole lähim peatus on Tammsaare tee (buss nr 13 ja 61) või Mustamäe tee (buss nr 12 ja 37). Film on eesti keeles venekeelsete subtiitritega. Osalemine on eakatele vanuses 65+ tasuta, kuid eelnevalt tuleb registreeruda telefonil 640 4800 – palume helistada tööpäevadel 10–16 – või e-posti aadressil [email protected]. Registreerimine on avatud alates 11. märtsist ning kestab, kuni kohti jätkub. Kohtade arv on piiratud! Palume võimalusel registreerida neil, kes ei ole veel meie kinohommikutel käinud. Kohale oodatakse 15 minutit enne filmi algust koos isikut tõendava dokumendiga.