Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Haabersti jaanipeo peaesineja on 90-ndate staar La Bouche

Haabersti jaanipeo peaesineja on 90-ndate staar La Bouche

Reedel, 21. juunil kell 20.00-23.00 toimub Õismäe tiigi ääres Haabersti jaanipidu 2024. Jaanipeo peaesineja on 90-ndate tantsumuusikastaar La Bouche & Down Low. Lisaks esinevad külalistele Sven Himma ja ansambel Airi & Party. Õhtul süüdatakse muinasjutuline jaanilõke. Üritus on tasuta.

Haabersti linnaosa vanem Anna Levandi sõnas, et sel aastal toimub jaanipidu Harku järve ranna asemel Õismäe tiigi kaldal. „Otsus teha jaanipidu Õismäe tiigi kaldal amfiteatris tehti ohutuse tõttu. Eelmistel kordadel Harku järve rannas esinesid teatud probleemid tuleohutusega. Selleks, et ennetada probleeme, toimub pidu amfiteatris,“ ütles Levandi. „Kuid mis jaanipidu oleks ilma jaanilõkketa? Seekord teeme maagilise ja muinasjutulise jaanilõkke vees. Kindlasti tulge vaatama, sest nii kontserdiosa kui ka lõkke süütamine ei jäta kedagi külmaks,“ lisas linnaosa vanem.

Linnaosa vanema sõnul on Haabersti jaanipeo peaesineja 90-ndate superstaar La Bouche. „La Bouche esituses kuuleb tuntud hitte nagu "Be My Lover", "Sweet Dreams", "You Won't Forget Me", "Fallin' In Love" ja teised. Lisaks La Bouche'ile esinevad külalistele Sven Himma ja ansambel Airi & Party. Peo lõpetab jaanidisko, kus plaate keerutab DJ Kaido Vare,“ tutvustas Levandi kava ning kutsus huvilisi Haabersti jaanipeole.

Haabersti jaanipeol jätkub tegevusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. „Külastajaid ootavad toitlustusala ning lasteala. Peo lõpetab meeldejääv jaanidisko,“ jätkas linnaosa vanem ning lisas, et kontsert on tasuta ning kõik soovijad on oodatud.

Üritus on alkoholivaba. Haabersti jaanipidu korraldab Haabersti Linnaosa Valitsus.