Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Haabersti lasteaialapsed osalevad ohutusalasel teabepäeval

Haabersti lasteaialapsed osalevad ohutusalasel teabepäeval

Kolmapäeval, 29. novembril algusega kell 10 toimub Õismäe Sportmängude hallis Haabersti lasteaialaste ohutusalane teabepäev Mini-SOS – Sina oskad seda.

Haabersti linnaosa vanem Oleg Siljanov sõnas, et teabepäeval osalevad kõikide Haabersti lasteaedade vanemate rühmade lapsed. „Mini-SOS annab lastele teadmisi liiklus-, tule- ja veeohutusest, ohutust tegutsemisest meid ümbritsevas keskkonnas, esmaabist, suutervisest ning ohutust nutiseadmete kasutamisest. Mini-SOSi eesmärk ei ole parima võistkonna välja selgitamine. Uutele huvitavatele ja kasulikele teadmistele pakutakse lisaks lustimis- ja osavõturõõmu,“ ütles linnaosa vanem ning lisas, et ürituse raames on lastel võimalik tutvuda Hüüru vabatahtliku päästekomando päästeautoga ning Ennetaja Kiirabi autoga.
Erinevates teemapunktides tegutsedes saavad lapsed teadmisi neid ümbritsevatest ohtudest ja õpetust ohuolukordades õigesti toimimise kohta.
Teabepäeva korraldab Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet koostöös Tallinna Haridusameti, Haabersti Linnaosa Valitsuse ja  teiste koostööpartneritega.