Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Haabersti linnaosa lasteasutuste õpetajate konverents „Õnnelik õpetaja – õnnelik laps!“

Haabersti linnaosa lasteasutuste õpetajate konverents „Õnnelik õpetaja – õnnelik laps!“

23. novembril 2017 toimus Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ning „Tallinna alusharidus 100“ raames Haabersti linnaosa lasteasutuste õpetajate konverents „Õnnelik õpetaja – õnnelik laps!“.

Konverentsil jagasid Haabersti lasteasutuste õpetajad oma töökogemusi kolleegidele: tutvustasid parimaid praktikaid õppe- ja kasvatustegevuses – näiteks meediamängude ja nutivahendite kasutamise võimalusi, GPS kunsti rakendamist õppetöös –, jagasid häid kogemusi õuesõppest ja eesti keele tugiõppest ning tutvustasid tegevust rahvusvahelises projektis, mille kaudu kujundatakse lastes sallivat käitumist.

Konverentsi lõppedes jäi osalejatel kõlama mõte: rõõm on ammutada uusi ja huvitavaid töökogemusi kolleegidelt, õnn on areneda koos lastega ning muuta uute meetoditega põnevamaks nii laste kui ka õpetajate lasteaiapäev.

Konverentsi modereerisid Järveotsa Gümnaasiumi õpilased.

„Usume, et Haabersti linnaosa lasteasutustes on rõõmsad ja õnnelikud lapsed, sest neil on rõõmsad ja õnnelikud õpetajad!“ arvasid konverentsi korraldajad Aina Arro (Tallinna Nurmenuku Lasteaia direktor), Silvi Suur (Tallinna Pääsusilma Lasteaia direktor) ja Marge Kiel (Tallinna Lasteaia Karikakar direktor).

Aina Arro, Tallinna Nurmenuku Lasteaia direktor