Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Haaberstis algab kvartalisiseste teede remont

Haaberstis algab kvartalisiseste teede remont

Kolmapäeval, 28. septembril alustatakse Haabersti linnaosa kvartalisiseste teede taastusremonttöödega.

„Kui mõnes Tallinna linnaosas oleme kvartalisiseste teede taastusremondiga juba lõpusirgel, siis Haaberstis alles alustame. Kokku tehakse iga-aastase kvartalisiseste teede remondi käigus tänavu korda ligi 60 objekti üle linna,“ sõnas abilinnapea Vladimir Svet.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et taastusremonttööde käigus tehakse Haabersti linnaosas korda kuusteist objekti. „Tööde käigus uuendatakse sõidu- ja kõnniteede asfaltkatet, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ning korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised, samuti tehakse puude hoolduslõikust ja haljastustöid. Õismäe tee 66 hoovialal laiendatakse ka parkimisvõimalusi ning lisaks rajatakse täiendavaid parkimiskohti ka Naksitrallide ja Järveotsa lasteaia juurde,“ rääkis linnaosavanem.

Remonditööde käigus taastatakse Järveotsa  tee 15 ja Järveotsa tee 33 lasteaia kinnistuväline territoorium, Õismäe tee 66, Õismäe tee 10, Õismäe tee 124 ja Õismäe tee 136  parklad, Õismäe tee 113 korvpalliplats ja Järveotsa tee 13 konteinerite hoiuplats. Samuti korrastatakse sõidu- ja kõnniteed Järveotsa tee 29, Õismäe tee 48, Õismäe tee 105A ja Õismäe tee 107A, Õismäe tee 101 ja Õismäe tee 8 juures ning Õismäe siseringil. Korda saavad ka Järveotsa tee 2A, Paldiski mnt T11 ja T40, Õismäe tee 110A ja Õismäe tee 130 sõidu- ja kõnniteed.

Ehitustöid teostab InfraRoad OÜ ja tööde maksumus on 750 000 eurot. Ehitustööde tähtaeg on jaanuar 2023.

Liiklejatel palutakse järgida objektide ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid.