Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Haridusfestival "IduEdu"

Haridusfestival "IduEdu"

Tallinna Haridusamet kutsus 29. veebruaril haridustöötajaid osalema moodsa õppimise festivalil „iduEDU“.

Festival, mille eesmärk on väärtustada kvaliteetset haridust kui õnneliku elu vundamenti ja mille saavutamiseks pannakse seeme kasvama juba varases eas, toimus Tallinna Arte Gümnaasiumis, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis ja Mustamäe Huvikoolis.

Festivali peateema „Digisillad mitmekultuurses hariduses“ fookuses oli eestikeelsele õppele üleminek, mitmekultuurilisuse ja tehnoloogia olulisus hariduses.
Päeva esimene pool oli täidetud digiuuenduste teemaliste ettekannetega, teine pool aga  tehnoloogia, eesti keelele ülemineku ja mitmekultuurilisuse töötubadega.

Ühe töötoa „Projektõpe kui piirideta õppimine, avastamine ja loomine“ läbiviijaks oli lasteaed Sipsik. Praktilises ja mängulises töötoas jagasime oma kogemust, mil määral projektõppe rakendamine loob hea võimaluse lapse arengu, keelelise arengu paremaks toetamiseks. Töötoas osalejad said lisaks ideid, kuidas rikastada projektõpet digivahendite toel. Nii tegijad kui osalejad said juurde inspiratsiooni ja innustust. Tagasiside oli igati asjakohane ja positiivne. Kõlama jäi mõte, et lasteaia Sipsik õpetajad  Siiri ja Eige oskasid nii hästi välja tuua laste huvi ja selle, kuidas projekti arendada.