Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Head Tallinna päeva, kallid mustamäelased!

Tänasel päeval 773 aastat tagasi – 15. mail 1248 – sai Tallinn, tolleaegse nimega Reval, Lübecki linnaõigused ehk senisest asumist sai täieõiguslik linn.

Kui tavapäraselt oleme pealinna sünnipäeva tähistanud suurte rahvaüritustega, siis sel aastal korraldame sedapuhku juba teist korda Tallinna e-päeva.
 
Mustamäe Linnaosa Valitsus kingib täna kõikidele mustamäelastele ja tallinlastele Jüri Kuuskemaa videoekskursiooni. See on suurepärane võimalus õppida oma linna paremini tundma särava kunstiajaloolase juhendamisel!
 
Lisaks on kõikidel soovijatel videoekskursiooni vaatamise järel võimalus vastata selle ekskursiooni põhjal koostatud viktoriini küsimustele.
 
Viktoriiniküsimused avaldame laupäeval, 15. mail kell 12.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuse veebilehel ja Facebookis ning need jäävad üles kuni kella 23.55-ni pühapäeval, 16. mail.

Viktoriin on läbi.

NB! Kõikidele viktoriiniküsimustele 100% õigesti vastanute vahel loosime järgmise nädala algul ka suurepärase auhinna, milleks on Jüri Kuuskemaa ekskursiooni Tallinna Vanalinnas ainult Teie seltskonnale. Võtke kaasa oma pereliikmed või sõbrad ja nautige Tallinna Vanalinna koos Jüri Kuuskemaaga!
 
Kogu Tallinna e-päeva ürituste kavaga, mis valmis linna erinevate kultuuri-, haridus- jt asutuste koostööna, saab tutvuda siin: /est/tallinnapaev/
 
Põnevat Tallinna päeva!
 
Heade soovidega
 
Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem