Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Heategevuslik perepäev Vormsi lasteaias

Heategevuslik perepäev Vormsi lasteaias

Tallinna Vormsi lasteaias toimus 5. juuni õhtupoolikul heategevusliku eesmärgiga lasteaia perepäev.

Perepäev algas laste ühiste laulude ja tantsudega. Pärast meeleolukaid etteasteid ootasid õuealal nii lapsi kui ka vanemaid põnevad töötoad  ja huvitavad tegevused.
Teist aastat järjest oli võimalik tutvuda Kaitseliidu varustuse, tehnika ja tegemistega. Õuealal olid proovimiseks üles pandud välitelgid, tehnika, erinevad vormid, varustus jne. Soovijatel oli võimalus lasta teha omale maskeerimisgrimm.


Tallinna munitsipaalpolitsei amet tutvustas peredele koduseid kriisivarusid ning mängiti koos kriisiõppemängu. Huvikool Kunstiring meisterdas keraamikatöötoas koos peredega saivist lasteaia logo- kilpkonna. Krattide rühma lapsevanem tegi huvilistele põnevaid näomaalinguid. Lisaks sai töötubades katsetada erinevaid haridusroboteid, mikroskoopidega uurida looduslikke materjale, meisterda lõhnaküünlaid, voltida värvilisi laevukesi, maitsta värskelt küpsetatud pannkooke ja piparmünditeed, sporti teha, nautida hiigelsuurte seebimullide tegemist jne.

Tühja kõhu eest hoolitses Baltic restaurants Estonia AS, kes oli valmistanud maitsva supi. Kohvikuosas oli võimalik proovida erinevaid lapsevanemate ja töötajate valmistatud küpsetisi, suupisteid ning anda oma panus Tallinna lastehaigla toetusfondi toetuseks.


Tänu kogu lasteaiapere ühisele pingutusele kogunes Tallinna lastehaigla toetusfondile seekord 853 eurot.

Videot perepäevast saab vaadata siit.


Hea on teha head!

Allikas: Tallinna Vormsi lasteaed