Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Heategevusnädal 11.-14. detsember

Heategevusnädal 11.-14. detsember

Kallid sõbrad! Jagame uhkusega meie koolis teist aastat järjest toimunud imelise Heategevusnädala tulemusi. See on saanud meie imeliseks traditsiooniks, ühendades õpilasi ja õpetajaid heategevuslikus ja hoolitsemise ettevõtmises.

Sel aastal kogusid mitmed klassid - 1.А, 1.С, 3.С, 3.B, 4.D - oma hingest ja soojusest toitu, mänguasju, tekke ja kõike vajalikku varjupaiga CatsHelp jaoks. Eile toimetas Natalja Dankevitš kõik kogutu kohale. Samuti külastasid varjupaika õpilased 7.C, 7.D, 4.C klassidest ja Õpilasesinduse esindajad. Noored mitte ainult tõid kaasa olulisi esemeid ja toitu, vaid nad ka jagasid aega koos kassidega, tuues neile rõõmu ja soojust südamesse.

Ei jäänud tähelepanuta ka sulelised sõbrad! Õpilased ja klassijuhatajad 2.A ja 3.A klassidest riputasid kooli ümber lindudele rasvapallikesi. Teatasid ka, et selle algatusega võtsid kohutuse rasvapallikesi panna kuni kevadeni Aitäh, et muutsite meie ümbruse hoolivamaks ja hubasemaks.
Hoolitsus õpikeskkonna eest oli samuti esikohal. Õpilased 2.D klassist võtsid endale kohustuse koristada oma klassiruum, luues meeldiva koha õppimiseks.

Oleme uhked iga õpilase ja õpetaja üle, kes andis oma panuse sellesse nädalasse. Aitäh teile südamlike pingutuste ja uskumatu soovi eest jagada oma armastust ja hoolt!