Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Heategevusüritused Tallinna Lasteaias Delfiin

Heategevusüritused Tallinna Lasteaias Delfiin

Meie lasteaed järgib kiusamist ennetavat metoodikat “Kiusamisest vabaks!”

Sõber Karu kaasabil õppisid lapsed üht põhiväärtust - hoolivust. Kuidas hoolitseda oma koduloomade? Mida teha, et lemmikloomad ennast kodus hästi tunneksid?

Mida teha, kui lapsel avastatakse allergia kodus elava kassi suhtes? Kuidas sellises keerulises olukorras lahendusi leida? Lapsed said teada, et kodututele kassidele ja koertele on olemas varjupaigad, kus inimesed loomade eest hoolt kannavad, haigeid loomi ravitakse loomaarsti juures ja loomadele otsitakse uus kodu. Igaüks meist vajab kodu, nii ka lemmikloom. Veebruaris oli lasteaias fotonäitus meie töötajate ja kasvandike nurrumootoritest.

Märtsis, teatrikuul, esitasid Merikilpkonnakese rühma lapsed V. Suteevi „Kes ütles näu?“ ja lasteaia töötajad esitasid S. Maršaki „Kassi maja“. Etendusi käisid vaatamas kõik rühmad, isegi sõimerühmade lapsed vaatasid etendusi hiirvaikselt.

Pilet maksis 50 senti ja etendustest saadud tulu 165 eurot otsustati kanda Pesaleidja MTÜ arvele, sest aprillikuu toiduarve Pesaleidjas on 1330,87 eurot. Ka väike panus on suur panus!

Allikas: Ly Koger Tallinna Lasteaia Delfiin, õppealajuhataja