Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Ideekorje: Vana-Kalamaja 15 mänguväljak

Ideekorje: Vana-Kalamaja 15 mänguväljak

Kalamaja asum sai sel aastal kaasaegse peatänava, mis kutsub värskes õhus aega veetma. Soovime, et uuenenud linnaruumis tunneksid end hästi igas eas linlased ja siin jaguks tegevusi nii lastele kui eakatele.

Põhja-Tallinna valitsus plaanib uuendada Vana-Kalamaja tn 15 mänguväljakut ja soovime siinkohal kaasata ka kohalikku kogukonda.
Viime läbi ideekorje, mis annab lapsevanematele võimaluse esitada ettepanekuid Vana-Kalamaja 15 mänguväljaku paremaks ja lapsesõbralikumaks muutmiseks.

Ideekorje raames on avatud veebivorm Põhja-Tallinna valitsuse kodulehel www.tallinn.ee/pohja/vanakalamaja15ideekorje, kuhu ootame ettepanekuid 31. detsembrini 2023.

Lisaks korraldame 30. novembril kell 10.30-12.30 Vana-Kalamaja 15 mänguväljaku juures kohtumise kohalike elanike ja lapsevanematega, et vahetada mõtteid ja koguda ideesid.
Lapsed naudivad õues mängimist ja mänguväljakud on väikeste laste lemmikpaigad. See on koht, kus laps saab vabalt joosta, turnida, kiikuda, liugu lasta ja teiste lastega koos mängida. Mänguväljak on ka koht, mis pakub lastele häid õppimisvõimalusi, et saada osavamaks ja tugevamaks ning arendada uusi oskusi.

Aita luua nüüdisaegne mänguväljak, millest kujuneks populaarne kohtumispaik kogukonna lastele ja nende vanematele.