Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Jaanipäeva arsti- ja kriisiabi

Jaanipäeva arsti- ja kriisiabi

Eeloleval pikal jaaninädalavahetusel saavad tallinlased tervisemuredega pöörduda haiglate erakorralise meditsiini osakondadesse, avatud on Tallinna Hambakliinik ja valveapteegid ning töötavad ka Perearsti nõuandeliin ja ohvriabi kriisitelefon.

Kõikide Tallinna haiglate erakorralise meditsiini osakonnad ja Tallinna Kiirabi töötavad seitse päeva nädalas ööpäevaringselt. Kiirabi saab kutsuda hädaabinumbril 112.

Tallinna valveapteegid on avatud aadressil Tõnismägi 5 ja Vikerlase 19.

Tallinna Hambakliinikus (Toompuiestee 4b) toimuvad esmaabi vastuvõtud laupäeval, 22. juunil kell 9–15 ning pühapäeval ja esmaspäeval, 23. ja 24. juunil kell 9–14. Esmaabi osutavad raviarst ja hambakirurg. Mustakivi kliinik (Mahtra 1) on 22.–24. juuni suletud.  

Terviseteemadel saab pöörduda ka Perearsti nõuandetelefonile 1220 või +372 634 6630.

Peol kogetud ebameeldivad läbielamised (vägivald, seksuaalne vägivald, kaotus, traumeerivad olukorrad jne) võivad tekitada tundeid ja emotsioone, millest ise päris hästi aru ei saa või millega on üksi väga keeruline toime tulla. Sellisel juhul tasub alati helistada ohvriabi kriisitelefonile 116 006, mis on avatud 24/7 ning kus saab suhelda ka anonüümselt. Tuge ja häid nõuandeid saab ka veebilehelt palunabi.ee leitavast vestlusaknast.

Kui avalikus kohas jääb midagi sobimatut silma, siis aitab Tallinna Munitsipaalpolitsei lühinumber 14410.